13:54:05 - سه شنبه 31 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارتأکیدکرد؛
طبق قانون تابع هر تصمیمی هستم
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان با اشاره به بحث های مطرح شده در خصوص تغییر در سطح مدیریت این استان در فضای مجازی گفت: تغییرات در استانداری سمنان گمانه‌زنی رسانه‌ای است.

 

محمدرضا خباز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هنوز در خصوص انتصاب استاندار جدید و یا رفتن و ماندن استاندار فعلی هیچ‌گونه تصمیمی گرفته نشده و آنچه در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها مطرح است تنها در حد گمانه است.

وی ادامه داد: بنده هیچ اطلاعی از تغییرات احتمالی ندارم و مشخص نیست که چه کسی در مصدر امور استان قرار می‌گیرد اما متاسفانه در فضای مجازی چنان جو سنگینی ایجاد می‌کنند که برخی‌ها باور می‌کنند که این اخبار و گمانه‌زنی‌ها حقیقت دارد.

خباز با بیان اینکه با بنده در خصوص ماندن یا عدم ماندن هیچ صحبتی نشده افزود: هنوز نه در خصوص ابقا و ماندن در استان با بنده صحبتی شده و نه اینکه قرار است که در جای دیگری خدمت کنم.

استاندار سمنان با یادآوری این شعر که “تا امر حق نباشد برگ از درخت نپاشد” گفت: بنده بر مبنای همین اعتقاد و باور با همه توان و قدرت تا روزی که در این کرسی هستم به کار و وظیفه قانونی خود ادامه داده و هر تصمیمی هم که گرفته شود براساس قانون تابع آن هستم.

وی با بیان اینکه معتقدم باید تا روز آخر همه توانم را بکار بگیرم که کاری روی زمین نماند گفت: این گمانه زنی ها چندان روی بنده تاثیر ندارد اما چنین جوی ممکن است روی برخی مدیران و روند کارها تاثیر بگذارد لذا بهتر است از دامن زدن به این گمانه‌ها اجتناب شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه ما فعلا با علاقه و همه توان در حال فراهم سازی مقدمات همایش سرمایه‌گذاری استان هستیم افزود:  این همایش قرار است که آذرماه با حضور 100 سرمایه‌گذار خارجی در استان برگزار شود که تاکنون 70 سرمایه‌گذار به حضور در آن جواب مثبت دادند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب