22:55:36 - دوشنبه 30 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیشترین آمار واگذاری زمین در شهرک صنعتی ایوانکی، سمنان و شهمیرزاد
کانال تلگرام سمنان لاین

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در نیمسال اول 96 به دلیل شفاف‌سازی روند آن، نسبت به سال گذشته در شاخص میزان زمین 83 درصد رشد داشته است.

محمدرضا صادقی افزود:در 6 ماه اول 96 تعداد 40 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 15.5 هکتار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی منعقد شده در حالی که این تعداد در مدت مشابه سال قبل 32 قرارداد به مساحت 8.5 هکتار بود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سمنان، خاطرنشان کرد: شفاف‌سازی و آسان‌سازی در فرآیند واگذاری زمین و تسریع در بررسی درخواست‌های سرمایه‌گذاران، کاهش روند اداری و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات و زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی و ارتقای فضای کسب‌وکار، عوامل اصلی رشد واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در سال 96 بود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سمنان بیان کرد: امسال شهرک‌های صنعتی ایوانکی، سمنان و شهمیرزاد بیشترین آمار واگذاری زمین را در استان سمنان داشتند و در ادامه روند واگذاری زمین، سعی در سرعت‌بخشی به واگذاری زمین برای فعالیت سریع‌تر واحدهای صنعتی به منظور تولید و اشتغال بیشتر در برنامه‌ قرار دارد.
صنعت و معدن سهم 33 درصد در اشتغال استان سمنان دارد و سال گذشته 40 واحد صادرکننده این استان موفق به درآمد 300 میلیون دلاری برای استان سمنان شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب