خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/27 12:42
شناسه خبر : 22532

مهدی رحمتی؛ چرا این شکلی؟

گلر استقلال روز گذشته هم مورد توجه رسانه‌ها بود.  ظاهرا مهدی رحمتی نمی تواند طوری رفتار کند که مورد توجه رسانه ها نباشد. او در دربی هم علاوه بر اینکه جلوی دهان و بینی اش را پوشانده بود، رفتارهایی می کرد که گویای همه چیز بود. او می توانست حداقل نشان دهد ناراضی نیست ولی […] ...

گلر استقلال روز گذشته هم مورد توجه رسانه‌ها بود.

 ظاهرا مهدی رحمتی نمی تواند طوری رفتار کند که مورد توجه رسانه ها نباشد. او در دربی هم علاوه بر اینکه جلوی دهان و بینی اش را پوشانده بود، رفتارهایی می کرد که گویای همه چیز بود. او می توانست حداقل نشان دهد ناراضی نیست ولی حالا اگر حتی بگوید از شرایط راضی است و اعتراضی به نیمکت نشینی ندارد، نمی تواند منکر حرکاتش که نشان از نارضایتی داشت، شود. در حالی که همه بازیکنان پیش از مسابقه گرم می کردند، مهدی رحمتی تنها بازیکن حاضر در زمین بود که رفتاری شبیه به برانکو و شفر داشت.
رحمتی در لحظه گرم کردن، حتی به حسینی کمک نکرد و مثل وینفرد شفر دستش را پشتش گرفته بود و راه می رفت و به همه نظارت می کرد. در حالی که وظیفه او به عنوان جزئی از تیم، این بود که گرم کند. رحمتی از رسانه ها انتقاد دارد که چرا او را اذیت می کنند، چرا رویش زوم می کنند و هر روز چیزی درباره اش می نویسند ولی آیا خود رحمتی با رفتارهایش، برای رسانه ها خوراک جور نمی کند؟