15:09:43 - دوشنبه 23 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پس از سه ماه وقفه باهمت مردم و مسئولین؛
قطار محلی سمنان – مشهد مجدداً بر روی ریل قرارگرفت
کانال تلگرام سمنان لاین

پس از سه ماه وقفه ، فطار محلی سمنان – مشهد دوباره در ریل قرار گرفت.
به گزارش سمنان لاین ، تردد این قطار مسافربری محلی از مرداد ماه در مسیر سمنان – مشهد متوقف شده بود و با درخواست مردم و پیگیری مسئولان ، از امروز دوباره راه اندازی شد .
مدیرکل راه آهن شمال شرق یک کشور درباره برنامه حرکت این قطار گفت : قطار محلی سمنان – مشهد ساعت 8:40 صبح از ایستگاه سمنان حرکت و در ایستگاه های دامغان ، شاهرود و نیشابور توقف دارد .
به گزارش سمنان لاین فرشاد زادخور در گفتگو با خبرگزاری صداوسیماافزود: این قطار ساعت 14:35 به مشهد مقدس می رسد و دو ساعت بعد ( ساعت 16:35 ) ، مشهد را به مقصد سمنان ترک می کند .
به گفته وی ، برنامه ریزی شده این قطار ساعت 10 دقیقه بامداد به سمنان برسد .
مدیرکل راه آهن شمال شرق یک کشور گفت : زائران مشهد مقدس می توانند برای تهیه بلیط این قطار محلی ، مانند سایر قطارها به باجه های فروش بلیط قطار و یا سامانه اینترنتی فروش بلیط راه آهن ( رجا) مراجعه کنند .

شایان ذکراست از مدتی پیش این قطار از لیست قطارهای رجا حذف و مردم سمنان،مهدیشهروسرخه مجبور به استفاده از قطارهای بین راهی بودند که مشکلات زیادی را بهمراه داشت که با تلاش های مردم و مسئولین ازجمله استاندارسمنان، دکتر احمدهمتی نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهروسرخه ، فرماندارسمنان،مدیرکل راه آهن شمال شرق و مسئولین راه آهن شهرستان سمنان نهایتا قطار محلی سمنان – مشهد مجددا مردم این مناطق را به بارگاه ملکوتی علی ابن موسی الرضا (ع) منتقل خواهدکرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب