11:20:00 - دوشنبه 23 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرمایه گذاری کشورهای «عراق ، افغانستان ، بنگلادش» در استان سمنان !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل دفترجذب و سرمایه گذاری استانداری سمنان با اشاره به برگزاری همایش سرمایه گذاری این استان در ماه آبان ، گفت : در این همایش 200 تفاهم نامه به ارزش 120 هزار میلیارد ریال امضا می شود.

به گزارش سمنان لاین منوچهر صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : تاکنون 70 سرمایه گذار خارجی و 80 سرمایه گذار داخلی برای حضور در همایش سرمایه گذاری استان سمنان، اعلام آمادگی کرده اند.
وی اظهارداشت:اعلام آمادگی از جمله شرکت های تجاری از کشورهای عراق، افغانستان، بنگلادش برای شرکت در همایش سرمایه گذاری استان سمنان ازجمله دستاوردهای برجام است(بدون شرح!!!)
وی خاطرنشان کرد : بیش از 27 هزار میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی در سمنان با فعالان اقتصادی تفاهم نامه اقتصادی امضا شد که ادر افزایش اشتغال پایدار استان تاثیر شایانی دارد.
وی ادامه داد : با وجود انجام سرمایه گذاری های مطلوب چند سال گذشته در استان هنوز جایگاه سمنان در جذب سرمایه گذار در مقایسه با دیگر استان ها مطلوب نیست.
صادقی تصریح کرد : مهم ترین راهکار برای افزایش اشتغال در سمنان توجه به زیرساخت های سرمایه گذاری است و تا مشکل کمبود آب در این استان برطرف نشود نمی توان انتظار کاهش نرخ بیکاری به صورت چشمگیر باشیم.
مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری سمنان تصریح کرد : ارایه تسهیلات رونق تولید در کنار همایش های اقتصادی در کاهش نرخ بیکاری در این استان تاثیرگذار است و مسوولان امر با وحدت و همدلی برای اشتغالزایی برای جوانان دانش آموخته تلاش کنند.
به گزارش سمنان لاین ، در 6 ماه اول سال 96، نرخ بیکاری در استان سمنان 8.9 درصد و 3 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر بود و با تحقق کامل ارایه تسهیلات 9 هزار میلیارد ریالی رونق تولید و اجرای طرح‌های اقتصادی در قالب تفاهم‌نامه های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به تعداد 87 طرح با سرمایه گذاری 71 هزار و 510 میلیارد ریال در همایش‌های سرمایه‌گذاری این استان، انتظار می رود اشتغال افزایش و نرخ بیکاری در سمنان کاهش قابل توجهی یابد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ناشناس   اکتبر 23, 2017  

    با سلام معنی سرمایه گذاری در سمنان و همایش های وعده داده شده استاندار را دیدیم . این کشورها را که باید ما کمک کنیم . قابل توجه دوستان شرق استان که می گویند سرمایه گذاری در مرکز استان است و بس!