22:29:55 - یکشنبه 22 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امضا قرارداد 360 میلیارد ریالی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار /زیرساخت منطقه ویژه سمنان در مرحله انعقاد قرارداد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- فرماندار گرمسار گفت : در سال جاری 630 میلیارد ریال برای تامین زیرساختها در زمینه های آب، برق و گاز منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان با بخش خصوصی قرارداد همکاری امضا شده است.

به گزارش سمنان لاین ازایرناداریوش طاهری با اشاره به فعالیت هشت ناحیه شهرک صنعتی در این شهرستان افزود: منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به دلیل فاصله 85 کیلومتری با تهران و ارتباطات بین الملی ریلی، از مناطق ویژه اقتصادی قابل توسعه و نیازمند توجه بیشتر محسوب می شود.
وی با بیان این که از 2 هزار واحد صنعتی و تولیدی استان سمنان، یکهزار واحد در گرمسار مستقر است، اظهارداشت : وجود آزاد راه گرمسار- قم باعث ارتباط دهی 17 استان به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار شده که شرایط توسعه منطقه ویژه اقتصادی را فراهم کرده است.
طاهری خاطرنشان کرد : بهره برداری متروی تهران – ورامین – پیشوا – گرمسار زیرساخت ارتباطی مهمی برای اتصال شهرستان گرمسار با استان تهران می‌شود.
فرماندار گرمسار با اشاره به برخی رویکردهای برنامه ششم توسعه برای توسعه صنعت و رونق اقتصادی این شهرستان، تصریح کرد : تکمیل طرح منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان در این برنامه گنجانده شده است.
طاهری تصریح کرد : برای سال جاری اشتغالزایی برای بیش از یکهزار نفر با ارایه تسهیلات رونق تولید در شهرستان برنامه ریزی شده است و اقدامات مثبت دولت تدبیر و امید در بازگشت واحدهای صنعتی به چرخه تولید در چند سال گذشته بسیار چشمگیر بوده است.
عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با 2 هزار هکتار وسعت، در سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان در فروردین 95 به تصویب رسید.
به گزارش سمنان لاین ،استان سمنان سه منطقه ویژه اقتصادی واقع در شهرستان های سمنان، گرمسار و دامغان دارد که  منطقه سمنان  هم در مرحله انعقاد قرارداد برای تامین زیرساخت و آماده واگذاری به فعالان بخش خصوصی است که امیدواریم با اقدامات مهندس صادقی مدیریت پرتلاش شرکت شهرک های استان هرچه زودترشاهد انعقاد قراردادتامین زیرساخت منطقه ویژه اقتصادی سمنان هم باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. منصوری   اکتبر 25, 2017  

  آقای دکتر همتی نماینده سمنان بهتر است بفرمایند برای حوزه انتخابیه خود چه کرده اند؟
  1- منطقه ویژه اقتصادی سمنان به کجا رسیده است؟
  2- فرودگاه سمنان که دائماً شعار افتتاح می دهند و موافقت 24 میلیاردی برای تکمیل آن به کجا رسیده است؟
  3- … به اختصاص بودجه مرکز استان نسبت به سایر شهرستانهای استان جبران شد؟
  4- …. به مرکز استان درمورد سرشماری جمعیتش به کجا رسید؟
  5- پل روگذر شهرک صنعتی سمنان که به حال خود رها شده است؟
  6- جاده سمنان به معلمان ؟ و………..
  آقای همتی بهتر است بیشتر برای حوزه انتخابیه خود تلاش کنند نه اینکه تبلیغات و وعده و وعیدهای کانالی و کاغذی و شعارگونه داشته باشند. عمل عمل.عمل

 2. سمنان محمد حسین   اکتبر 23, 2017  

  سمنان لاین عزیز . همه چیز بر میگردد به مسئولین ارشد ونمایندگان شهرستان سمنان که بدلیل صعف مفرط این بندگان خدا دراین چند سال اخیر شهرهای دیگر استان دور را از است اینها گرفته اند ونه پندار که انگار سمنان مر کر استان وپرجمعیترین شهر دراین استان است ..