15:28:44 - شنبه 21 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فتاحی خبرداد؛
سرمایه‌گذاری « هفت میلیارد تومانی » در مجتمع های ورزشی گرمسار
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان  از افزودن سالانه بیش از 10 هزار مترمربع به فضاهای ورزشی این استان خبرداد و گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از 40هزار مربع به فضاهای ورزشی استان افزوده شده است.

به گزارش سمنان لاین وی با بیان اینکه 22 پروژه ورزشی با 40هزار و 556 متر مربع در این دولت در استان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده افزود: علاوه بر برای تکمیل و بهره‌برداری از 24 پروژه نیمه‌تمام ورزشی استان نیز برنامه‌ریزی شده تا ظرف یک سال و نیم آینده به افتتاح نهایی برسند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اینکه این دست سرمایه‌گذاران ورزشی برای تهیه زمین مناسب با مشکلات زیادی مواجه هستند، تصریح کرد: تأمین هزینه‌های زمین جزو آورده شخص محاسبه نمی‌شود؛ اگر سرمایه‌گذار بخواهد از تسهیلات بانکی استفاده کند، باید حتماً زمین داشته باشد و ۴۰ درصد از سهم خود را بیاورد.

فتاحی ادامه داد: علی‌رغم این مشکلات در استان سمنان با رایزنی‌های انجام‌شده، سرمایه‌گذاران خوبی آمده‌ و فعالیت‌های خوبی هم داشته‌اند.

وی با بیان اینکه سال گذشته در شهرستان گرمسار سرمایه‌گذاری بالغ‌بر هفت میلیارد تومانی در مجتمع ورزشی داشتیم، تصریح کرد: ما هم یک میلیارد تومان تسهیلات کم‌بهره اختصاص دادیم و در شاهرود به‌ویژه در احداث پیست سوارکاری این فعالیت‌ها رونق دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب