10:11:10 - چهار شنبه 18 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اظهارات دکتر احمد همتی در خصوص واکنش های ایجادشده در مراسم شهید حججی
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین احمد همتی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره حواشی مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم به همت دانشگاه سمنان و انتقادات خود در این مراسم که بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی و رسانه‌ها داشت، اظهار کرد: انتقادات بنده مخصوص این مراسم نبود؛ ما به احترام شهدا و اینکه خودمان هم از خانواده شهدا هستیم، در این مراسم شرکت می‌کنیم.

وی ادامه داد: در چند روز و چند هفته گذشته، اغلب مراسمی که با این عنوان برگزار شد، به دولت و مجلس شورای اسلامی اهانت شد.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اهانت‌هایشان به حدی است که عملاً کل نظام جمهوری اسلامی زیر سؤال می‌رود، مجلس و دولت را برخاسته از نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: اگر آن‌ها را خدشه‌دار کنیم؛ یعنی کل نظام جمهوری اسلامی را خدشه‌دار کرده‌ایم.

همتی با بیان اینکه آخرین مورد این مسائل در یادواره شهدای مدافع حرم در سمنان بود، اضافه کرد: مجری گفت که ایکاش مثل یک شهید حججی در بهارستان بود و در جواب گفتم بیش از ۵۰ درصد نمایندگان مجلس از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند، چرا به آن‌ها توهین می‌کنید؟

وی با تأکید بر اینکه اگر مجلس نمی‌ایستاد، کشور نمی‌توانست امروز به این مرحله برسد، افزود: اگر دولت نمی‌ایستاد، ایران نمی‌توانست به این مرحله برسد؛ این‌ها همه فرزندان جهاد و شهادت هستند، برای چه توهین می‌کنید؟

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به نظر بنده از مراسم شهدا سوءاستفاده می‌شود، اضافه کرد: از اسم شهدا و یادواره آن‌ها سوءاستفاده می‌شود و این خطر بسیار جدی برای انقلاب و نظام ماست.

همتی با بیان اینکه جایی که امام راحل و مقام معظم رهبری روی وحدت تأکید می‌کنند، یک عده معدود این وحدت را خدشه‌دار می‌کنند، تصریح کرد: کسانی که دنبال سوءاستفاده هستند، را باید مهار کرد؛ وگرنه این مسائل می‌تواند خطرات بسیار جدی برای کشور ما ایجاد کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ناشناس   اکتبر 18, 2017  

    با سلام ، شما باید مهار شوید و توصیه مردم این است در کلاس اخلاق حضور یابید . اصلا از پزشکی که هیچ سابقه اجرایی ندارد و اطرافیانش در….حضور دارند انتظاری بیش از این نیست . خداوند از گناهش در گذرد. آبروی مردم سمنان عزیز را بردید.دیگر بس است.