1:23:49 - چهار شنبه 18 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بدلیل کمبود شدید فضای آموزشی ؛
قول مساعد رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور برای ساخت یک هنرستان در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین-رییس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور در سفر به سمنان با نماینده ولی فقیه در استان سمنان و استاندار سمنان دیدار و گفت و گو کرد .
به گزارش سمنان لاین از صدا و سیما ، آیت الله سید محمد شاهچراغی در این دیدار بر لزوم اولویت دهی به رفع کمبودهای آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت : کار خیران در حوزه آموزش و پرورش باید مورد توجه قرار گیرد تا برای تداوم همکاری ها انگیزه داشته باشند .
محمدتقی نظر پور رییس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از روند مشارکت خیران در ایجاد فضاهای آموزشی گفت: میزان مشارکت خیران درساخت فضاهای آموزشی امسال به بیش از 50 درصد رسیده است.
رییس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور در دیدار با استاندار سمنان هم گفت: تحقق نزدیک به 90 درصد تعهدات خیران مدرسه ساز استان سمنان نوید بخش توجه آموزش و پرورش است.
وی همچنین برای ساخت یک هنرستان در سمنان قول مساعد داد.
استاندار سمنان هم در این دیدار توجه برنامه ریزان و تصمیم گیران کشور به مسائل آموزشی را موجب رشد و تکامل و بالندگی شهروندان بیان کرد .

شایان ذکر است علیرغم مشارکت خیران استان در امر مدرسه سازی  ، شهرسمنان بعنوان مرکز استان همچنان با کمبود شدید فضای آموزشی روبرو میباشد و انتظار مردم به ثمر نشستن این تعهدات وقول های مساعد است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب