22:00:32 - سه شنبه 17 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین وضعیت دمای هوای استان سمنان در روزهای آینده
کانال تلگرام سمنان لاین

 مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت : هواشناسی برای این استان کاهش پنج تا هشت درجه ای دما و بارش باران را از امروز تا پنجشنبه هفته جاری پیش بینی کرد.

غلامرضا حسنی غربا  افزود : بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، با تقویت سامانه بارشی در این مدت در برخی نقاط استان به ویژه ارتفاعات شمالی، نواحی کوهستانی و مستعد رگبار و رعد و برق، بارش های رگباری، تند باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
وی تصریح کرد : با توجه به احتمال خسارات ناشی از تندباد و تگرگ و نیز آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها اقدام برای پیشگیری و جلوگیری از خسارت های احتمالی و خودداری از توقف و برپایی چادر در بستر حاشیه رودخانه ها و کوهنوردی و حضور در ارتقاعات با توجه به رعد و برقف و توقف نکردن در زیر درختان و نقاط پرخطر ضروری است.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان خاطرنشان کرد : امروز کمینه دمای هوای شهرستان سمنان 9 و بیشینه دما تا 20 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
سامانه هواگوی 134 آماده ارایه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی های جوی استان سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان سمنان دارای 9 ایستگاه سینوپتیک، 15 ایستگاه اقلیم شناسی و 50 ایستگاه باران سنجی در نقاط مختلف است.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب