11:00:29 - یکشنبه 15 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری ها به ثمر می نشیند؛
بزودی راه‌اندازي مرکز جامع سرطان در سمنان با تجهیزات پیشرفته پزشکی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مديرعامل مؤسسه نيكوكاران راه آسمان از خرید پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی هسته‌ای را به ارزش بالغ بر 18 میلیارد ریال برای راه‌اندازي  و تجهیز مرکز جامع درمان سرطان سمنان خبر داد و گفت: این تجهیزات از زیمنس آلمان خریداری و وارد گمرک ایران شده و بزودی با انتقال به استان سمنان، زمینه راه‌اندازی و افتتاح مرکز جامع درمان سرطان در استان سمنان فراهم مي‌شود.

احمد صديقي اظهار کرد: مرکز جامع پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان به زودي به همت دستگاه‌های مسئول و همدلی مردم خیر استان، راه اندازي مي‌شود.

وي اضافه كرد: درحوزه سلامت و درمان نیازمندان، به ویژه، بیماران مبتلا به سرطان، گام‌های اساسی و ماندگار بر داشته تا با همت و همدلی نیک اندیشان این دیار مرکز جامع پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان تاسیس و راهبری شود.

مديرعامل مؤسسه نيكوكاران راه آسمان ادامه داد: در اولین گام موسسه راه آسمان براي راه‌اندازي مرکز جامع پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان در سمنان، پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی هسته‌ای را به ارزش بالغ بر 18 میلیارد ریال از شرکت زیمنس آلمان خریداری کرد که خوشبختانه در هفته گذشته وارد گمرک ایران شده و مراحل ترخیص آن در حال انجام است.

صديقي تأكيد كرد: در این راستا موسسه نیکوکاری راه آسمان از آحاد مردم خیر و نیک‌اندیش سمنان درخواست همراهی و مشارکت در این حرکت ماندگار مردمی دارد و معتقد است راه آسمان به تک تک مردم تعلق دارد و با همدلی و حمایت و همراهی مردم نوع دوست، این خیر ماندگار محقق می‌شود.

شایان ذکر است پیگیری ای فراوانی جهت راه اندازی مرکز سرطان  و بیمارستان سوانح سوختگی سمنان و بیمارستان 85 تختخوابی مهدیشهر توسط مسئولان استانی و شهرستانی بویژه استاندار محترم سمنان ، دکتراحمدهمتی نماینده مردم سمنان ،مهدیشهر وسرخه، دکتر شادنوش و  فرمانداران سابق و فعلی سمنان صورت گرفته است.

علاوه بر پیگیریهای اداری بازدیدهای میدانی  باحضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت پیرامون بودجه مرکز سرطان ، بیمارستان سوانح سوختگی سمنان و بیمارستان 85 تختخوابی مهدیشهر

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. محمد   اکتبر 15, 2017  

    درود بر بزرگان شهر سمنان . خداوند نگهدار و یاورشان باشد .