خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/14 11:48
شناسه خبر : 22141

به‌عنوان یک ایرانی از دکتر حسن روحانی به‌واسطه سخنان منطقی وقاطع تجلیل می‌کنم

سمنان لاین – سعدالدین مدیر کل جدید دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان با تقدیر از اعتماد استاندار سمنان تصریح کرد: دفتر برنامه ریزی؛ نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان از مهمترین ادارات کل استانداری است که دارای مسئولیت های بسیار مهمی است. به گزارش سمنان لاین  وی بر لزوم ارتقاء جایگاه و […] ...

سمنان لاین – سعدالدین مدیر کل جدید دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان با تقدیر از اعتماد استاندار سمنان تصریح کرد: دفتر برنامه ریزی؛ نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان از مهمترین ادارات کل استانداری است که دارای مسئولیت های بسیار مهمی است.

به گزارش سمنان لاین  وی بر لزوم ارتقاء جایگاه و تعالی ادارات با سرمایه گذاری در نیروی انسانی تاکید کرد و گفت:استقرار مدیریت دانش‌محور، موجب ارتقاء جایگاه استان و استانداری در سطح کشور خواهد شد.

حسن سعدالدین با اشاره به سخنان شب گذشته رئیس‌جمهور و پاسخ قاطع وی به اظهارات سخیف رئیس جمهور امریکا اظهار کرد: به‌عنوان یک ایرانی از دکتر حسن روحانی ریاست جمهور کشورمان به‌واسطه سخنان منطقی؛ قاطع و اخلاق مدارشان در سخنرانی شب گذشته تجلیل می‌کنم.

وی تحول اداری را از الزامات فعلی کشور دانست و افزود: با تغییر و بهبود روش‌های موجود می‌توان موجبات رضایت مردم را بیش از پیش فراهم کرد.

مدیرکل جدید دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان بر لزوم توجه به مدیریت علمی و تخصص‌محور تاکید و اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا با بهره‌گیری از تخصص کارشناسان و صاحب‌نظران موجبات ارتقاء استان را فراهم کنیم.

به گزارش سمنان لاین ، محمد همتیان هم در آئین معارفه مدیرکل جدید دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان اظهار کرد: تلاش‌های گسترده‌ای در راستای تکمیل  چارت تشکیلاتی انجام شده و امیدواریم که بتوانیم نیروهای مورد نیاز در پست‌های کارشناسی مصوّب را جذب کنیم.

وی با تقدیر از خدمات علی‌اکبر مرتضایی قهرودی مدیر کل پیشین دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان تصریح کرد: از مدیر کل جدید انتظار داریم در بحث آموزش بسیار جدی وارد شده و در انجام دوره‌های آموزشی از اساتید سطح ممتاز کشور بهره بگیرند.

وی بر لزوم توجه جدی به مصوبات کارگروه‌ها و مقررات اداری گفت: زمانی مصوبات به تحقق می‌پیوندد که نظارت و بازرسی دقیقی بر فعالیت‌ها صورت گیرد.