11:48:09 - شنبه 14 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سعدالدین در مزاسم معرفه:
به‌عنوان یک ایرانی از دکتر حسن روحانی به‌واسطه سخنان منطقی وقاطع تجلیل می‌کنم
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – سعدالدین مدیر کل جدید دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان با تقدیر از اعتماد استاندار سمنان تصریح کرد: دفتر برنامه ریزی؛ نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان از مهمترین ادارات کل استانداری است که دارای مسئولیت های بسیار مهمی است.

به گزارش سمنان لاین  وی بر لزوم ارتقاء جایگاه و تعالی ادارات با سرمایه گذاری در نیروی انسانی تاکید کرد و گفت:استقرار مدیریت دانش‌محور، موجب ارتقاء جایگاه استان و استانداری در سطح کشور خواهد شد.

حسن سعدالدین با اشاره به سخنان شب گذشته رئیس‌جمهور و پاسخ قاطع وی به اظهارات سخیف رئیس جمهور امریکا اظهار کرد: به‌عنوان یک ایرانی از دکتر حسن روحانی ریاست جمهور کشورمان به‌واسطه سخنان منطقی؛ قاطع و اخلاق مدارشان در سخنرانی شب گذشته تجلیل می‌کنم.

وی تحول اداری را از الزامات فعلی کشور دانست و افزود: با تغییر و بهبود روش‌های موجود می‌توان موجبات رضایت مردم را بیش از پیش فراهم کرد.

مدیرکل جدید دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان بر لزوم توجه به مدیریت علمی و تخصص‌محور تاکید و اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا با بهره‌گیری از تخصص کارشناسان و صاحب‌نظران موجبات ارتقاء استان را فراهم کنیم.

به گزارش سمنان لاین ، محمد همتیان هم در آئین معارفه مدیرکل جدید دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان اظهار کرد: تلاش‌های گسترده‌ای در راستای تکمیل  چارت تشکیلاتی انجام شده و امیدواریم که بتوانیم نیروهای مورد نیاز در پست‌های کارشناسی مصوّب را جذب کنیم.

وی با تقدیر از خدمات علی‌اکبر مرتضایی قهرودی مدیر کل پیشین دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان تصریح کرد: از مدیر کل جدید انتظار داریم در بحث آموزش بسیار جدی وارد شده و در انجام دوره‌های آموزشی از اساتید سطح ممتاز کشور بهره بگیرند.

وی بر لزوم توجه جدی به مصوبات کارگروه‌ها و مقررات اداری گفت: زمانی مصوبات به تحقق می‌پیوندد که نظارت و بازرسی دقیقی بر فعالیت‌ها صورت گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. رحیم   اکتبر 14, 2017  

    درود بر آقای سعدالدین. ایشان از مدیران بسیار توانمند بومی هستند که در دوران تصدی فرمانداری سمنان منشا خدمات ارزشمندی بودند. مبارک است.