13:33:01 - شنبه 14 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محمد همتی، رییس شورای شهرستان سمنان: ترامپ قمار باز سیاسی است
کانال تلگرام سمنان لاین

محمدهمتی در گفتگو با سمنان لاین گفت: ترامپ تصور میکند با تهدید و تطمیع ملت سرافراز ایران که به بلندی همه تاریخ قدمت دارد مرعوب سخنان سخیف و فحاشی های بازندگان کازینوها می شود.
آن زمان که آمریکا وجود خارجی نداشت، خلیج فارس در تاریخ و فرهنگ بشری فارس بود، پارس بود و قدمتی هزاران ساله دارد که هیچ یک از کشورها ی مرتجع منطقه نه استقلال داشتند و نه بعنوان یک قدرت منطقه ای مطرح بودند.
اینک همه مردم ایران با همدلی و همراهی و در راستای سخنان انقلابی رئیس جمهور عزیز و تمامی مسئولان ایستاده اند و از حریم اسلام، انقلاب و مردم سالاری ایران عزیزمان دفاع خواهندکرد.
وی در ادامه افزود: یاغی، سیاستگرانی هستند که با زور و سرنیزه بومی های آمریکا را کشتند و خود میراث خوار آنان شدند. یاغی کسانی هستند که با فروش اسلحه به کشورهای مرتجع عربی بر مردم مظلوم منطقه ستم روا می دارند، یاغی رئیس جمهوری است که برای حفظ منافع قمارخانه های خود، دست به قمار سیاسی می زند و انسانیت را به زیر پا می گذارد و به ملت بزرگ ایران توهین و فحاشی می کند. تاسف به ملتی که یک نژاد پرست را بر اریکه قدرت نشاندند تا هیتلر دیگری در هزاره سوم میلادی متولد شود.
محمدهمتی همچنین با تأکید براینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از ستون پایه های نظام اسلامی است افزود:
انقلاب اسلامی بدون این نهاد انقلابی آسیب پذیر خواهد بود. لذا ضمن محکوم کردن سخنان سخیف ترامپ می گویم آمریکا از این عصبانیت بمیر که مردم ایران در کنار هم و با وحدت و همدلی از اصول و ارزش های خود پاسداری خواهند کرد.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب