12:03:25 - جمعه 13 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل پست استان ؛
کاهش زمان ارسال مرسولات با افتتاح فرودگاه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 شهرام صادر در نشست مطبوعاتی که به مناسبت روز جهانی پست در این اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: رشد ترافیک بار در کنار یک سری اقدامات و خدمات جدید به رشد 40 درصدی درآمدهای پستی در استان انجامیده است.

به گزارش سمنان لاین وی با بیان اینکه با وجود این روند رو به رشد گستردگی جغرافیایی و جمعیت پایین در استان سبب شده که پست استان تقریبا همچنان در نقطه سربه سر باشد افزود: این گستردگی سبب شده که گاه در برخی بخش‌ها برای ارسال چند مرسوله محدود پستی ناچار به پیمودن 400کیلومتر راه به صورت رفت‌و برگشت باشند.

مدیرکل پست استان سمنان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این استان برای تجهیز به صندوق‌های هوشمند پستی تصریح کرد: قرار است که این مهم تا پایان سال 96 در استان محقق شود.

وی با بیان اینکه این صندوق‌ها مجموعه‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند افزود: این صندوق‌ها که یک نمونه آن در شاهرود نصب شده همه خدمات خودپرازها جز پرداخت وجه را انجام و علاوه بر آن بخشی از خدمات متناسب با ماموریت‌های پست را نیز انجام می‌دهند.

وی  از راه‌اندازی سرویس جدید”ویژه فرودگاهی” در صورت برقراری پروازهای تهران-سمنان در استان خبر داد و گفت: این سرویس هم‌اکنون در 18 استان فعال شده و مرسولات پستی را از طریق پروازهای مستقیم به تهران و از آنجه به دیگر مراکز استان‌ها ارسال می‌کند.

وی سرویس”پست‌مند” را دیگر سرویس جدید و در حال پیگیری در این استان اعلام کرد و افزود: این سرویس نیز در سطح ملی رونمایی شده و ما نیز پیگیر راه‌اندازی آن در استان هستیم.

مدیرکل پست استان سمنان از دو پروژه در حال احداث در این استان خبرداد و اضافه کرد: پروژه جی‌نف یا مدیریت نشانی های استاندارد مکان‌محور است که در دو فاز طرح‌ریزی شده یکی از این دو پروژه است که فاز اول آن انجام و فاز دوم آن در دست اجرا است

صادر این پروژه را از بسترهای شکل‌گیری دولت الکترونیک برشمرد و خاطرنشان کرد: پروژه جی‌نف که راه‌اندازی آن می‌تواند به افزایش بهره‌وری ملی در کشور کمک شایانی کند در سطح استان فعلا تنها در دو شهرستان سمنان و شاهرود در حال پیگیری است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب