2:45:06 - جمعه 13 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز فعالیت مجددقطار ترنست به سمت مشهد و بالعکس با مرکزیت سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

قطار محلی سمنان – مشهد فعالیت خود را از سرخواهدگرفت.

به گزارش خبرنگار سمنان لاین در گفتگو با یک مقام مسئول راه آهن شمالشرق، از تاریخ 96/8/1 قطار محلی به سمت مشهد و بالعکس با مرکزیت سمنان مجددا به حرکت درخواهدآمد.

به گفته ی این مقام مسئول ،قطار از نوع ترنست با سرعت 160 کیلومتر برساعت در روز و 140 کیلومتر درساعت در شب(مسیربرگشت)خواهدداشت.

زمان حرکت از سمنان 8/40 صبح و و برگشت 16:20 بعدازظهر میباشد.

شایان ذکراست از مدتی پیش این قطار از لیست قطارهای رجا حذف و مردم سمنان،مهدیشهروسرخه مجبور به استفاده از قطارهای بین راهی بودند که مشکلات زیادی را بهمراه داشت که با تلاش های مردم و مسئولین در رأس آنها دکتر احمدهمتی نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهروسرخه و همینطور فرماندارسمنان نهایتا قطار محلی سمنان – مشهد مجددا مردم این مناطق را به بارگاه ملکوتی علی ابن موسی الرضا (ع) منتقل خواهدکرد.

لازم به توضیح است بسیاری از نقاط کشور بدلیل سرعت بالا و قیمت مناسب بلیط این نوع قطارها، بشدت خواستار قطار ترنست(اتوبوسی) بودند که با تلاش های صورت گرفته به مرکز استان سمنان تعلق گرفت.

از سوی دیگر عدم استقبال توسط همشهریان محترم با توجه به موضوع ضریب اِشغال مسافر در این خط ،  احتمال حذف آنرا درپی خواهدداشت.

لازم به ذکراست  مسافرینی که بنا به هردلیلی متمایل به سفر به مشهدمقدس با قطار کوپه ای هستند می توانند از قطارهای بین راهی تهران و دیگر نقاط به مشهدمقدس بلیط تهیه کنند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب