خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/11 15:36
شناسه خبر : 22057

نمونه بارزاجرای حقوق شهروندی ؛تولید کالای باکیفیت

استاندار سمنان گفت : تولید کالاهای با کیفیت علاوه برای افزایش تولید اشتغال و رونق اقتصادی ،نمونه بارز اجرای حقوق شهروندی در کشور است.  محمدرضا خباز روز چهارشنبه در نشست ملی استاندارد در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان افزود : برای افزایش اشتغال و رونق کسب و کار باید صاحبان واحدهای صنعتی به کیفیت […] ...

استاندار سمنان گفت : تولید کالاهای با کیفیت علاوه برای افزایش تولید اشتغال و رونق اقتصادی ،نمونه بارز اجرای حقوق شهروندی در کشور است.

 محمدرضا خباز روز چهارشنبه در نشست ملی استاندارد در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان افزود : برای افزایش اشتغال و رونق کسب و کار باید صاحبان واحدهای صنعتی به کیفیت کالاهای تولیدی توجه ویژه ای داشته باشند.
وی با بیان این که برای ورود به بازارهای جهانی رویکرد استاندارد سازی محصولات تولیدی در اولویت قرار گیرد، اظهارداشت : راه اندازی آزمایشگاه های نظارت بر کیفیت کالاها و همچنین بازدیدهای سرزده از واحدهای صنعتی می تواند در بهره وری تولید محصولات تاثیرگذار باشد.
وی خاطرنشان کرد : رویکرد خود اظهاری در بحث استاندارد سازی کیفیت محصولات تولیدی از اقدامات مثبت دولت تدبیر و امید در چهارسال گذشته بوده است.
استاندار سمنان تصریح کرد : براساس برنامه ریزی های انجام شده 200 واحد تولیدی و صنعتی برای ارزیابی کیفیت محصولات در 2 سال آینده نمونه گیری می شوند که این اقدامات می تواند در افزایش رونق اقتصادی در استان تاثیرگذار باشد.
خباز اضافه کرد : باید صاحبان واحدهای صنعتی و تولیدی اقداماتی که باعث افزایش اشتغال و رونق کسب وکار در سمنان می شود را جدی بگیرند و توجه به امر استاندارد می تواند مسیر توسعه در این استان را هموارتر کند.
در تقویم کشورمان 22 مهرماه روز ملی استاندارد نامگذاری شده است.