14:33:57 - سه شنبه 10 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعجب مدیرعامل از آرامش برخی مدیران در سمنان !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به موفقیت های ورزشکاران این استان به‌صورت فردی و تیمی در رشته‌های مختلف، گفت: این موفقیت‌ها بهترین فرصت را برای مشارکت سرمایه‌گذاران واحدهای تولیدی به عنوان حامی مالی ورزش استان فراهم‌کرده‌است.

ورزش استان سمنان، با موفقیت های کنونی، بیش از هر زمان دیگری به حامی مالی تیمی نیاز دارد و با توجه به صنعتی بودن استان، سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌توانند در این زمینه پیش‌قدم باشند.

فتاحی، به نقش رسانه ها برای مطرح شدن نام ورزشکاران و تیم های موفق استان به منظور جلب حامی برای ورزش استان سمنان اشاره و اضافه کرد: رسانه ها نیز باید برای تشویق سرمایه‌گذاران واحدهای صنعتی برای حمایت مالی تیم های ورزشی انگیزه ایجاد کنندو….

سئوال: نقش اداره کل ورزش و جوانان استان ودر رأس آن مدیر کل محترم چیست؟

حالا  گلایه های صمیمی مقدم مدیر عامل تیم فوتبال صنایع طلایی سمنان را

بخوانید؛

من یک مدیر ورزشی هستم و اگر از استان سمنان به تیم کمک بشود آینده خوبی داریم که همه می توانند به آن افتخار کنند و اگر حمایت نشویم، ما حداقل هزینه را انجام می دهیم و تلاش خودمان را برای کسب بهترین نتایج می کنیم.
*آرامش خیلی از دوستان در سمنان برای من جالب است، من مصاحبه می کنم که چرا پخش زنده انجام نمی شود، ولی هیچ کس واکنشی نشان نمی دهد که واقعا عجیب است، تیم ما در رده سوم جدول است و از ۴ بازی ۲ برد و ۲ تساوی کسب کرده است، هیچ کمکی تا به الان نشده است به ما حتی یک ریال، این که کسی پاسخگو نیست بی تفاوتی به من نیست، این بی تفاوتی به ورزش استان سمنان است، این بی تفاوتی نتیجه اش می شود از بین رفتن انگیزه جوانان و نوجوانان سمنان.
 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب