خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/10 11:22
شناسه خبر : 21988

متلاشی شدن باند جاعل چک پول های تقلبی در سمنان

  تصویری از اسکناس های جعلی کشف شده سمنان لاین – به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان سمنان ، باند حرفه ای جعل چک پول و اسکناس های تقلبی در سمنان متلاشی شد . به گزارش سمنان لاین از خبرگزاری صداوسیمادادستان مرکز استان افزود : در پی گزارش های […] ...

 

تصویری از اسکناس های جعلی کشف شده

سمنان لاین – به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان سمنان ، باند حرفه ای جعل چک پول و اسکناس های تقلبی در سمنان متلاشی شد .

به گزارش سمنان لاین از خبرگزاری صداوسیمادادستان مرکز استان افزود : در پی گزارش های مردمی مبنی بر تبانی با برخی افراد برای توزیع چک پول های تقلبی در استان و کشور ، با گسترش چتر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان سمنان ، یک باند شش نفره تهیه و توزیع چک پول های تقلبی شناسایی و متلاشی شد .

حیدر آسیابی افزود : اعضای این باند حرفه ای با استفاده از تجهیزات مخصوص چاپ چک پول و اسکناس قرار بود 300 میلیارد ریال چک پول 500 هزار ریالی تقلبی را روانه بازار و شبکه بانکی کشور کنند.

وی افزود : با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات همه اعضای این باند دستگیر و به  اتهام اخلال در نظام پولی و بانکی کشور با صدور قرار تامین روانه زندان شدند .

به گفته دادستان سمنان ، این باند در مرحله اول چک پول های تقلبی به ارزش دو میلیارد ریال را چاپ کرده بودند که با اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) ، این چک پول های تقلبی قبل توزیع در بازار و شبکه بانکی کشف و ضبط شد .