11:22:15 - سه شنبه 10 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسط اداره کل اطلاعات استان صورت گرفت؛
متلاشی شدن باند جاعل چک پول های تقلبی در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

تصویری از اسکناس های جعلی کشف شده

سمنان لاین – به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان سمنان ، باند حرفه ای جعل چک پول و اسکناس های تقلبی در سمنان متلاشی شد .

به گزارش سمنان لاین از خبرگزاری صداوسیمادادستان مرکز استان افزود : در پی گزارش های مردمی مبنی بر تبانی با برخی افراد برای توزیع چک پول های تقلبی در استان و کشور ، با گسترش چتر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان سمنان ، یک باند شش نفره تهیه و توزیع چک پول های تقلبی شناسایی و متلاشی شد .

حیدر آسیابی افزود : اعضای این باند حرفه ای با استفاده از تجهیزات مخصوص چاپ چک پول و اسکناس قرار بود 300 میلیارد ریال چک پول 500 هزار ریالی تقلبی را روانه بازار و شبکه بانکی کشور کنند.

وی افزود : با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات همه اعضای این باند دستگیر و به  اتهام اخلال در نظام پولی و بانکی کشور با صدور قرار تامین روانه زندان شدند .

به گفته دادستان سمنان ، این باند در مرحله اول چک پول های تقلبی به ارزش دو میلیارد ریال را چاپ کرده بودند که با اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) ، این چک پول های تقلبی قبل توزیع در بازار و شبکه بانکی کشف و ضبط شد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب