12:10:14 - یکشنبه 8 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاتب تأکید کرد؛
انتقال آب از حوزه های دیگر به استان سمنان اجتناب ناپذیر است
کانال تلگرام سمنان لاین

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت : رونق اقتصادی و افزایش اشتغال در کشور نیازمند کاهش خام فروشی مواد تولیدی و راه اندازی واحدهای بسته بندی و فرآوری است.

 

غلامرضا کاتب افزود : ارایه تسهیلات رونق تولید فقط به کاهش آمار بیکاری در سمنان منجر نمی شود بلکه باید به سایر اولویت های صنعتی برای افزایش اشتغال هم توجه کرد.
وی اظهارداشت : با وجود برخورداری استان سمنان از مواد اولیه و خام معدنی سرشار اما نبود واحدهای فرآوری و بسته بندی واحدهای تولید در افزایش آمار بیکاری در کشور تاثیر شایانی دارد.
وی خاطرنشان کرد : برای بازگرداندن واحدهای صنعتی نیمه فعال به چرخه تولید باید به مشکل نقدیندگی و بازار فروش واحدهای صنعتی هم توجه کرد و با این راهبرد می توان در کاهش آمار بیکاری نقش آفرینی کرد.
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : کمبود آب یکی از چالش های اساسی در اجرا نشدن طرح های اقتصادی در نواحی و شهرک های صنعتی استان سمنان است که دولت دوازدهم باید برای رفع این معضل در کمترین زمان ممکن گام های عملیاتی بردارد.
کاتب اضافه کرد : تعداد زیادی از واحدهای صنعتی و تولیدی به دلیل کمبود آب غیر فعال شد و انتقال آب از حوزه های مختلف به این استان اجتناب ناپذیراست.
کتب اضافه کرد : ارایه تسهیلات رونق تولید در کاهش آمار بیکاری و رونق کسب و کار در شهرستان گرمسار بسیار تاثیرگذار بوده است که این امر یکی از دستاوردهای مهم دولت نیز بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مهدی - ب   اکتبر 8, 2017  

    فعلاً طرح سد فینسک و … عملیاتی بشه ، تا برسد به داستان انتقال آب خزر!!!!!!!!!!! ضمن اینکه با توجه به عدم تجربه کشور در حوزه انتقال آب از دریا ضروری ست حتماً از تجارب و کارشناسان کشورهای موفق استفاده شود تا حداکثر بازدهی را در پی داشته باشد . . .

    • داود   اکتبر 9, 2017  

      دوست عزیزم سد فینسک و چاشم در مقابل انتقال آب از خزر شبیه آبنبات مقابل در و گوهره. مراقب باش مارئو با ابنبات سرگرم نکنن تا از در و گوهر بمونیم. فقط تمرکز رو انتقال آب از خزر به استان سمنان