14:04:30 - شنبه 7 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقبال سرمایه‌گذاران به مشارکت در طرح‌های اقتصادی استان پهناورسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین تابناك وب

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان، استان پهناور سمنان را استانی با جاذبه‌های بالای سرمایه‌گذاری ارزیابی کرد و گفت: ظرفیت‌های متنوع و شرایط جغرافیایی استان سبب شده که فعالان حوزه تولید و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی اشتیاق زیادی به سرمایه‌گذاری و کار در این استان داشته باشند.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا محمد همتیان در اولین جلسه آموزشی و توجیهی سامانه دادور (سامانه کسب و کار) در این استان با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی استان به اقبال سرمایه‌گذاران به کار در این استان اشاره و اظهار کرد: سرمایه‌گذاران به مشارکت در طرح‌های اقتصادی استان سمنان علاقه زیادی دارند و از این رو سال گذشته با برگزاری هشتهمایش سرمایه‌گذاری 7150 میلیارد تومان تفاهمنامه سرمایه‌گذاری در استان منعقد شده است که نشان از تلاش مدیران استان و ظرفیت‌های متنوع استان در حوزه سرمایه‌گذاری است.

معاون استاندار سمنان بر لزوم همراهی دستگاه‌ها با سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: باید برای سرمایه گذاران کوتاه‌ترین مسیر دستیابی به اهداف و برنامه‌ها فراهم شود تا با سرمایه‌گذاری در استان زمینه اشتغال و رونق بیشتر را فراهم کنند.

همتیان یکی از مطالبات مردم از دولت پایش فضای کسب و کار است که با راه‌اندازی این سامانه و با تلاش دولت این امر محقق شده است.

وی با اشاره به مزایای این سامانه افزود: کمک به سلامت اداری و تسریع درپاسخگویی به خواسته‌ها و توقعات مردم، کاهش وقت و هزینه و کاهش مراحل صدور کسب و کار این مزایای این سامانه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری  سمنان شرایط استان سمنان را بسیار مطلوب برشمرد و اضافه کرد: با همت مدیران طرف مدت یک ماه تغییرات و تاثیرات این طرح در دستگاه‌های اجرایی قابل مشاهده خواهد بود.

این مدیر ارشد اجرایی ادامه داد: با اجرای سامانه پایش محیط کسب و کار یکنواختی و وحدت رویه‌ای در دستگاههای اجرایی استان برای رصد و پایش فضای کار به وجود خواهد آمد.

وی با بیان اینکه با راه اندازی این سامانه مطالبات مردم افزایش خواهد یافت اظهار کرد: باید در کوتاه ترین زمان پاسخ مناسب به مطالبات داده شود. ضمن اینکه آسان بودن ، کوتاه بودن و شفاف بودن مسیر پاسخ گویی از مزایای سامانه دادور است.

همتیان بر ضرورت اطلاع رسانی مناسب از راه‌اندازی این سامانه برای ایجاد انگیزه بیشتر در بین سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود: فعالان و مدیران بخش خصوصی می‌توانند دیدگاه‌های و خواسته‌های خود را به مسئولان سامانه انتقال دهند تا با مشارکت بخش خصوصی بهترین عملکرد را در راه اندازی و کارایی این سامانه داشته باشیم.

وی با اشاره به تلاش‌های مسئولان این سامانه در این مدت گفت: استان سمنان، استانی پاسخگو و پیشگام در پاسخگویی به مطالبات مردم در امر کسب و کار است.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب