11:44:13 - سه شنبه 3 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محمدهمتی بعنوان رئیس شورای اسلامی«شهرستان سمنان»انتخاب شد
کانال تلگرام سمنان لاین

اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان سمنان برگزار شد.
به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی فرمانداری سمنان اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان سمنان با دستور جلسه انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان سمنان در محل فرمانداری با حضور سید عباس دانایی فرماندار به همراه اعضا شورای اسلامی شهر برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن تسلیت شهادت سید و سالار شهیدان با بیان اینکه بایستی قدر فرصتها را بدانیم و از فرصت های بوجود آمده برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم استفاده نمایئم بیان داشت فرصت خدمت به مردم یک توفیق الهی است.
وی با بیان اینکه خدمت وقتی ارزش پیدا می کند که برای رضای خداوند و الهی باشد گفت حضور شما در شوراها به عنوان نمایندگان و منتخبین مردم ،فرصتی برای خدمتگزاری بیشتر به مردم شهر و روستا است.
دانایی در ادامه با اشاره به جمعیت بیش از 196 هزار نفری شهرستان سمنان،ضمن تاکید بر ضرورت تصویب سند آمایش سرزمین شهرستان سمنان در سال جاری بر همراهی همه جانبه دستگاهها در جهت تحقق خواستار شد.
وی با بیان اینکه بیش از 96 درصد جمعیت شهرستان سمنان ، جمعیت شهری است شورای شهر را به عنوان نهادی تصمیم گیرنده به منظور توسعه عمران شهری عنوان و خواستار بررسی و شناخت کمبودها، نیاز‌ها و نارسایی‌های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، اقتصادی و رفاهی و…در شهرستان سمنان شد.
در ادامه با قرائت سوگندنامه توسط آقای عباس آلبویه به عنوان رئیس سنی انتخاب هیات رییسه شروع و پس از اخذ آرا ، آقایان “محمد همتی” ، “ایرج دیانی” و “عباس آلبویه” به ترتیب به عنوان رئیس ، نایب رئیس و منشی شورای اسلامی شهرستان انتخاب شدند.
همچنین آقای “عباس آلبویه” به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای اسلامی استان سمنان انتخاب شد.

شایان ذکراست رئیس شورای شهرسمنان سیدمسعود سیادتی میباشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب