خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/02 11:09
شناسه خبر : 21758

طرح انتقال تقویتی گاز سمنان- شهمیرزاد

رئیس اداره گاز شهرستان مهدی‌شهر گفت: اجرای طرح خط انتقال تقویتی گاز سمنان- مهدی‌شهر- شهمیرزاد با برآورد 160 هزار میلیون ریال هزینه، بهمن 96 به بهره‌برداری می‌رسد.   به گزارش سمنان لاین محمد حسن صالحیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: خط انتقال 18 کیلومتری تقویتی 16 اینچی با هدف افزایش تامین […] ...

رئیس اداره گاز شهرستان مهدی‌شهر گفت: اجرای طرح خط انتقال تقویتی گاز سمنان- مهدی‌شهر- شهمیرزاد با برآورد 160 هزار میلیون ریال هزینه، بهمن 96 به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش سمنان لاین محمد حسن صالحیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: خط انتقال 18 کیلومتری تقویتی 16 اینچی با هدف افزایش تامین گاز شهرستان مهدی‌شهر از دهه فجر 95 آغاز به کار شده است و اکنون پیشرفت 40 درصدی دارد.
وی تصریح کرد: به دلیل قرار داشتن شهرستان مهدی‎شهر در منطقه کوهستانی و داشتن زمستان های سرد، اجرای خط انتقال تقویتی گاز مشکل تامین گاز این شهرستان را برطرف می کند، ایستگاه «سی.جی.اس» تقلیل فشار گاز نیز با ظرفیت 2 هزار متر مکعب از جزییات فنی این طرح است.
وی تصریح کرد: بیش از 9 هزار و 800 نفر از خانوارهای شهر مهدی‌شهر از نعمت گاز برخوردارند که در اجرای این طرح، علاوه بر بهبود و تقویت گازرسانی، افزایش مشترکان نیز هدفگذاری شده است.
رئیس اداره گاز شهرستان مهدی‌شهر خاطرنشان کرد: ساختمان اداری گاز شهمیرزاد در حال ساخت است که به زودی به بهره برداری می رسد، در شهمیرزاد پنج هزار و 600 و در درجزین 2 هزار و 100 مشترک از نعمت گاز برخوردار هستند.