2:22:31 - جمعه 29 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدیدی پرحاشیه!
جدیّت نماینده سمنان در برقراری مجدد قطارسمنان – مشهد/کوتاه نخواهم آمد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دکترهمتی در بازدید از  ایستگاه راه آهن سمنان خواستار رفع سوءمدیریت و مشکلات موجود در راه‌آهن سمنان شد.

به گزارش سمنان لاین نماینده مردم سمنان مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی وضعیت ایستگاه راه‌آهن سمنان را به‌گونه‌ای دانست که مردم شهرستان های سمنان ، مهدی‌شهر و سرخه را دچار مشکل کرده است .

وی در ادمه تأکید کرد ؛

حذف قطارمحلی سمنان – مشهد  تبعات اجتماعی به همراه داشته که بدون تردید با ادمه این روند این تبعات تشدیدخواهدشد و به مدیران راه‌آهن شمال شرق و کشور نیز اعلام کرده‌ایم که قطارمحلی باید هرچه زودتر مجددا راه‌اندازی  شود و اگر این موضوع در آینده ای نزدیک تعیین تکلیف نشود کوتاه نخواهم آمد و فاز بعدی اقدام نماینده در دستورکار قرارخواهدگرفت.

دکترهمتی همچنین یکی از مطالبات عمومی مردم را تکمیل پروژه احداث پله‌برقی برای این ایستگاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن عنوان کرد که به‌صورت جدی پیگیر آن هستیم .

شایان ذکر است که ضمن وجود تجهیزات پله برقی در ایستگاه سمنان متاسفانه بدلیل عدم تکمیل سازه ها این تجهیزات نصب نشده اند که بشدت مورد انتقاد نماینده مردم قرارگرفت و خواستار زمان بندی مشخص برای تکمیل هرچه سریع تر آن شد.

یکی از نکاتی که در این بازدید حاشیه ساز شد، عدم حضور زادخور مدیرکل راه آهن شمالشرق 1 در بازدید نماینده مرکزاستان بود که دلیل آن عدم اطلاع ایشان مطرح شد البته بلافاصله پس از اطلاع خود را از شاهرود به دفترنماینده سمنان رساند و اظهارداشت؛
از دکتراحمدهمتی بابت اتفاق امروز صمیمانه و رسما عذر خواهی می کنم.

وی افزود؛ با توجه به پیگیری های صورت گرفته علی الخصوص توسط دکترهمتی نماینده مرکزاستان ،قطارمحلی سمنان_مشهد به جد در دستور کار راه آهن شمال شرق قرار دارد و درآینده ای نزدیک مجددا راه اندازی خواهدشد.

لازم به ذکر است در این بازدید محمدهمتی عضو شورای شهرسمنان  و همینطور تعدادی از موثرین شهر حضورداشتند.

انتقال  لحظه به لحظه ی پیگیری های نماینده سمنان به مرکز توسط….

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سید علی   اکتبر 3, 2017  

  بستن ورودی سمنـــان 20 روزه بود از 10 شهریور الی 31 شهریور ، ولی ظاهراً اداره کل راه روی 200 روز حساب کرده ،، آیا ورودی شاهرود بود باز هم مسئولین استانی سکوت اختیار میکردند ؟؟؟ موثرین سمنان باید پیگیری مجدانه را در خصوص اهمال و کوتاهی اداره راه به خرج دهند ….. دلسوزان سمنانی پیگیری کنید .

 2. m   اکتبر 3, 2017  

  تمامی اقدامات اداره کل راه مستقر شاهرود ، در شهرستان سمنـان یا پروژه ها متوقف یا با روند بسیار کند در حال انجام میباشند ، پروژه لاک پشتی : جاده سمنان به فیروزکوه ( قدمت تاریخی 35 سال )، محدوده مهدیشهر به شهمیرزاد ( قدمت تاریخی 5 سال به شعاع 5 کیلومتر همچنان ناتمام ) ، پل مومن آباد ( قدمت تاریخی 8 سال ) …………………… پروژه های متوقف : پل شهرک صنعتی سمنــان ( قدمت تاریخی 6 سال ) ، جاده نظامی جهت دسترسی به جندق ، شهمیرزاد به دوآب و …..
  تنها راه نجات ، پیگیری جهت استقرار ادارات کل به مرکز استان است ، خواسته بحق که در تمامی استان ها لحاظ شده است ،

 3. نظری   اکتبر 3, 2017  

  بهتره برید از کاتب یاد بگیرید چطور امکانات رو برای مردمش فراهم میکنه
  اینقدر هم جلوی دوربین خبرنگارا ژست نمیگیره

 4. سهند   اکتبر 2, 2017  

  تا زمانیکه سمنان ، دارای مسئولین بی تفاوت در رده طراز اول شهرستان سمنان است باید …. توسعه به حق مرکز استان را خواند. آقایانی که فقط بلدند عکس بگیرند و تبلیغات کنند و یا برخی ها که به دنبال اخذ مدارک عالیه هستند. سمنان چوب مدیران ارشدی را می خورد که فقط به دنبال منافع شخصی خود هستند نه مردم و شهرستان. از ماست که برماست.

 5. محمد   اکتبر 2, 2017  

  اقای همتی باید از رئیس بازرسی راه آهن در تهران دعوت میکردند که بدون اطلاع مدیر کل شمالشرق همراه ایشان میبودند تا با چشم خودشان … که به مردم سمنان مهدیشهر و سرخه روا داشته میشه رو ببینند . مشکل اینجاست که ما چشم به دستان … مسئولان شمال شرق دوخته ایم و چیزی جز حسرت نصیبمان نمی شود .
  نماینده سمنان باید با صلابت جلوی … شمال شرق نسبت به مردم سمنان بایستد . این کمترین حق مردم مظلوم استان است.

 6. m   اکتبر 2, 2017  

  مسدود بودن ورودی اصلی تهران به سمنــــــــــان بسیار تاسف آور است ؟؟؟؟؟ کاملا مشخص بود مسدود شدن ورودی غربی سمنــان به بهانه پل مومن آباد طولانی مدت خواهد بود ؟؟؟؟؟؟ چرا مسئولان مرکز استان به فکر انتقال اداره کل راه به سمنـــــان نیستند!!!!!!! تاکی باید شاهد بی عدالتی در حوزه راه باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟ وعده های مسئولین راه آهن شمالشرق در مورد قطار محلی سمنان به مشهد و پل برقی برای زیرگذر چی شد :: مسئولین به فکر باشند …. جهت انتقال به سمنان

 7. خردمند   سپتامبر 29, 2017  

  بهتره اقای دکتر همتی ….
  وقت اون رسیده تا اداره کل مستقل راه اهن در سمنان تشکیل بشه .
  از شما هم که با نماینده در ارتباط هستید میخوام که این پیام رو به گوششون برسونید که اگه تا پایان دوره نمایندگیشون اگه اداره راه و شهرسازی رو در سمنان ادغام نکنه باید خواب نمایندگی رو تو دوره بعد ببینه و دوباره باید بره تو اون مطبش و ….
  بهش بگید مردم سمنان انتقام سختی از نمایندگان کم کار خواهندگرفت مثل …که رای نیاورد .

 8. سمنان مهدی   سپتامبر 29, 2017  

  دررابطه با بازدید وبررسی مشکلات راه اهن سمنان برای چندمین بار توسط مقامات ارشد شهرستان مر کز استان وخلف وعده مسئولین راه آهن شمال شرق
  . .سمنان لاین هم بهتر است بیشردرراستای کمک وتوسعه این شهرستان باشد و اگر گزارشی را مینویسدجدی تر وهمراه با واقعیات وگرفتن نتیجه باشد . ونه این که ماست مالی کردن وبه حاشیه بردن هر کاری ….