14:12:21 - چهار شنبه 27 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فاينانس‌هاي اوبربانك اتريش در راه استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماينده وزير اقتصاد در استان و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان ‍ با اشاره به تلاش‌های وزارت اقتصاد برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی گفت: استان سمنان در انتظار فاینانس‌های اوبربانک اتریش است.

به گزارش سمنان لاین امير خليلي‌خواه در حاشيه نشست بررسی طرح‌ها و تفاهم نامه‌هاي اقتصادي این استان در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: بخشی از فاينانس‌هاي پروژه‌های سرمايه‌گذاري اوبربانك اتريش در ايران، جذب استان سمنان مي‌شود.

وی از جذب سرمایه‌گذاران به‌عنوان راه برون‌رفت پروژه‌ها و طرح‌های اقتصادی از مشکلات نام برد و اضافه کرد: استان سمنان در یک سال گذشته عملکرد بسیار خوبی در جذب سرمایه‌گذاران داشته است.

نماینده وزارت اقتصاد در استان سمنان یادآوری کرد: در یک سال گذشته بیش از 80 تفاهمنامه سرمایه‌گذاری با سرمایه‌گذاران در استان منعقد شده است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان از آمادگي وزارت اقتصاد براي اختصاص منابع   فايناس از اوبر بانک اتریش به پروژه های این استان خبر داد و تصریح کرد: وزارت اقتصاد همه تلاش و توان خود را برای جذب سرمایه‌های خارجی در دوران پسابرجام به‌کار گرفته است .

خليلي‌خواه بر لزوم تلاش مدیران استانی برای جذب سرمایه‌گذاران تاکید و خاطرنشان کرد: همه مديران ذي‌نفع در حوزه‌هاي سرمايه‌گذاري باید هرچه سریع‌تر طرح‌ها و پروژه‌هاي كلان خود را به مركز خدمات سرمايه‌گذاري معرفي کنند.

مديركل امور اقتصادي و دارايي استان ادامه داد: در صورت ارسال این طرح‌ها و پروژه‌ها توسط یک کارگروه تخصصی بررسی و سپس به وزارت اقتصاد معرفی می‌شوند.

به گزارش سمنان وی بر ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای جذب سرمایه‌گذاران تاکید و اظهار کرد: استان سمنان از ظرفیت بسیار بالایی در بخش‌های مختلف برخوردار است و با جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی می‌توان این ظرفیت‌ها را بیش از پیش فعال کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب