خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/09/25 21:37
شناسه خبر : 21570

میزگرد’شهرستان مهدیشهر، نیازها و راهکارها’ برگزار شد

سمنان لاین –  میزگرد ایرنا با عنوان ‘شهرستان مهدیشهر، نیازها و راهکارها’ روز دوشنبه با حضور فرماندار و جمعی از مدیران ادارات مهدیشهر در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در میزگرد ، حسن ارگی فرماندار و روسای شماری از ادارات شهرستان مهدیشهر حضور داشتند و درباره اقدامات ، مشکلات و نیازهای این شهرستان […] ...

سمنان لاین –  میزگرد ایرنا با عنوان ‘شهرستان مهدیشهر، نیازها و راهکارها’ روز دوشنبه با حضور فرماندار و جمعی از مدیران ادارات مهدیشهر در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در میزگرد ، حسن ارگی فرماندار و روسای شماری از ادارات شهرستان مهدیشهر حضور داشتند و درباره اقدامات ، مشکلات و نیازهای این شهرستان در بخش‌های مختلف مباحثی مطرح شد.
مهم ترین اقدامات و دستاوردهای دولت یازدهم در چهار سال گذشته، عملکرد دستگاه های مختلف در حوزه های اقتصادی ، صنعتی ، کشاورزی ، ورزشی ، فرهنگی، خدماتی و نیازهای بخش های مربوط از جمله مباحث مطروحه در این میزگرد تخصصی بود.
حسن ارگی فرماندار شهرستان مهدیشهر گفت : اعتبارات عمرانی این شهرستان در 15 ماه گذشته، 300 درصد افزایش یافت.
گزارش تکمیلی این میزگرد در روزهای آینده در سایت خبرگزاری جمهوری و کانال تلگرامی ایرنا استان سمنان منتشر خواهد شد.
شهرستان مهدیشهر بیش از 50 هزار نفر جمعیت دارد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان در راهبرد جدید سال جاری ، میزگردهای تخصصی مربوط به شهرستان های استان سمنان را در فرمانداری همان شهرستان برگزار می کند.