18:48:06 - یکشنبه 24 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترهمتی تأکیدکرد؛
راه‌اندازی فرودگاه سمنان اقدامی در راستای تقویت گردشگری
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین احمد همتی در گفت‌وگو با فارس درباره وضع زیرساخت‌ها در این استان اظهار کرد: زیرساخت‌های بهداشت و درمان در استان سمنان در قیاس با استان‌های دیگر شکل مطلوبی دارد.

وی ادامه داد: پروژه‌های خوبی در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان سمنان افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید و ایجاد این جنس زیرساخت‌ها از سرعت خوبی برخوردار است.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نگاه ویژه‌ای هم به وضع زیرساخت‌های حوزه راه و حمل و نقل در استان داریم، تصریح کرد: پروژه راه‌آهن و قطار شهری و تجهیز و افتتاح فرودگاه ازاین‌دست اقدامات است؛ راه‌اندازی و تجهیز فرودگاه اقداماتی در راستای تقویت زیرساخت گردشگری است.

همتی با اشاره به اینکه استان سمنان از قدمت تاریخی بالایی برخوردار است، اضافه کرد: حوزه گردشگری سمنان نیاز به تقویت دارد.

وی با بیان اینکه اقتصاد گردشگری در استان سمنان رونقی ندارد، تصریح کرد: باید نگاهی خاص به رونق اقتصاد حوزه گردشگری داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه استان سمنان از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، اظهار کرد: باید این ظرفیت‌ها را در راستای توسعه استان به کار گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان علیرضا   سپتامبر 27, 2017  

  هرروز خبر از حداث طرح وپروژه جدیدی توسط آقای کاتب درگرمسار و دراستان پهناور سمنان اطلاع داده میشود خبر از احداث کارخانه بزرگ ساخت پانل های خورشیدی نیروی برق توسط سر مایه گذار اطریشی بود . آیامحدوده استان بزرگ سمنان تا گرمسار است ….

 2. سمنان حسین   سپتامبر 27, 2017  

  ظاهرآ هنوز منطقه ویزه اقتصادی گرمسار مجوز سازمان محیط زیست را ندارد ..اگر اینچنین است اینهمه سرمایه واعتبارات صرف زیر ساختار ی آن میشود که چه شود .؟

 3. سهند   سپتامبر 26, 2017  

  اگر کاتب نماینده سمنان می بود؟؟؟؟؟

 4. سمنان محمودی   سپتامبر 25, 2017  

  آقای دکتر همتی اینهارا دیگر همه میدانند که تآثیر فرود گاه . آب . راه . وامکانات زیر ساختاری چیست . بهتر است مثل دیگر نمایندگان شهر های استان تعارف را کنار بگذارید و حق طلب باشید ..