20:41:20 - جمعه 22 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه!!! شهردار تهران برای واردات اتوبوس‌های مجاری
کانال تلگرام سمنان لاین

شهردار تهران در خصوص مغفول ماندن بحث معاینه فنی در تهران، بیان کرد:متاسفانه نظارت آنگونه که باید نیست و بحث ما این است که بعد از دو هفته اول مهرماه و تسلط یافتن بر ترافیک، معاینه فنی به طور جدی در دستور کار قرار گیرد و دوستان ما در پلیس راهور نیز در این موضوع اعلام آمادگی کردند.
نجفی همچنین در مورد فعالیت تاکسیرانی نیز با بیان این که سازماندهی درست تر در مورد تاکسیرانی باید انجام شود، گفت: همچنین باید سازوکاری برای استفاده هرچه بهتر از ظرفیت‌های سیستم‌های جدید مجازی و اینترنتی در بستر تاکسی‌ها استفاده کنیم و چارچوب عمومی‌تری در دل طرح ساماندهی ایجاد کنیم که امیدواریم تا پایان سال تحولاتی در این حوزه رخ دهد.
 شهردار تهران همچنین درباره کمبود اتوبوس درشهرتهران اظهار کرد: در حوزه اتوبوسرانی نیز برنامه‌!!! داریم و پیش بینی شده که اتوبوس‌ها از مجارستان وارد شوند که امیدواریم طی دو سه ماه آتی این مهم عملیاتی شده و اتوبوس‌های جدید وارد ناوگان شوند.
شایان ذکراست شرکت عقاب افشان نماینده رسمی  اسکانیا در ایران با بیش ازهزارنفر اشتغالزایی در استان سمنان با تولیدات مشابه و حتی با کیفیت بالاتر وجود داشته و با حمایت بخش های مختلف داخلی قادربه توسعه انواع کلاس های خودروهای جمعی بزرگ و کوچک خواهدبود و متاسفانه با این اقدامات ضدتولید داخلی برای جوانان کشور مجارستان اشتغالزایی و ضربات مهلکی به تولیدملی وارد خواهیم کرد!
باید دید در روزهای آتی آیا همچنان شاهد سکوت دستگاه های نظارتی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خواهیم بود یا با تذکرات جدی توسط این نهادهای تأثیر گذار جلوی این اقدام ضد منافع ملی در حوزه اشتغال و تولید گرفته خوهدشد؟

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب