15:34:32 - پنجشنبه 21 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
يك ديوانه دنيا را مات سخنان ابلهانه خود كرده است
کانال تلگرام سمنان لاین

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت : سخنرانی دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، در سازمان ملل، غیرحقوقی و ابلهانه بود.

سخنان ترامپ در سازمان ملل غیرحقوقی و احمقانه بود
سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی روز پنجشنبه در حاشیه دومین اجلاسیه 96 شهید و گردهمایی ایثارگران بهداشت و درمان استان سمنان، به خبرنگار ایرنا گفت : سخنان ابلهانه، دروغگویی های بزرگ و مطالب غیرحقوقی که در بین سران 193 کشور جهان و در مقابل انظار چند میلیاردی مردم جهان، نشان داد ترامپ به هیچ یک از قراردادهای بین‌المللی از جمله برجام که توافق بین چند کشور بزرگ دنیاست، پایبند نیست . يك ديوانه، با سخنان ابلهانه در جمع سران 193 كشور دنيا در مجمع عمومي سازمان ملل، دنيا را مات سخنان خود كرده است.
وی اظهارداشت : ترامپ رییس جمهوری آمریکا، ایران اسلامی را متهم به حمایت از تروریسم کرد، در حالی که همه مردم جهان می‌دانند حمایت از تروریست‌های فعلی یعنی داعش، جبهه‌النصره و چه جریان‌های نفاق در ایران و چه حمایت از دولت تروریست صهیونیسم یا حمایت از جنگ‌طلبی برخی کشورهای عربی، از سوی آمریکا بوده است و قرارداد 400 میلیارد دلاری تسلیحاتی با عربستان صعودی به آمریکا بازمی‌گردد نه ایران اسلامی.
صفوی تاکید کرد : خود مردم ایالات متحده آمریکا آگاه هستند که احمق‌ترین و منفورترین رییس جمهور آمریکا، رییس جمهور فعلی آمریکاست.
مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا یادآور شد : تصورم این است که مردم آمریکا چهار سال ریاست جمهوری ترامپ را تحمل نمی‌کنند و قبل از چهار سال، این آدم دیوانه ممکن است سرنگون شود.
مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، سخنران اصلی دومین اجلاسیه 96 شهید و گردهمایی ایثارگران بهداشت و درمان استان سمنان است.
از استان سمنان در دوران دفاع مقدس یک پزشک، 6 پزشکیار و بهیار، 53 امدادگر، 18 راننده آمبولانس و حمل مجروحان و 18 بهداشتیار و نیروی بهداشت و درمان به مقام شهادت نایل آمدند.
استان سمنان سه هزار شهید و بیشتر از هفت هزار و 500 جانباز تقدیم انقلاب کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب