خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/09/19 14:22
شناسه خبر : 21306

پاسخ استاندارسمنان به یک پرسش و پیچیده تر شدن معما!!!

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: تاکنون هیچ فردی در خصوص پذیرش مسئولیت‌های جدید در دولت دوازدهم با من صحبت نکرده است. به گزارش سمنان لاین محمد رضا خباز در گفت‌وگوبا ایسنا با بیان اینکه تاکنون برای پذیرش مسئولیت استانداری خراسان رضوی با من صحبت نشده است، افزود: هیچ کس در هیچ موردی با من […] ...

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: تاکنون هیچ فردی در خصوص پذیرش مسئولیت‌های جدید در دولت دوازدهم با من صحبت نکرده است.

به گزارش سمنان لاین محمد رضا خباز در گفت‌وگوبا ایسنا با بیان اینکه تاکنون برای پذیرش مسئولیت استانداری خراسان رضوی با من صحبت نشده است، افزود: هیچ کس در هیچ موردی با من صحبت نکرده است.

وی با اشاره به اینکه شایعات بسیاری در خصوص اینکه می‌خواهید استاندار خراسان و یا سمت دیگری را عهده دار شوید وجود دارد، افزود: جواب تمامی این شایعات فقط یک جمله هست و آن اینکه تاکنون هیچ شخصی برای هیچ مسئولیتی با من صحبت نکرده و تمامی این صحبت‌ها تنها شایعه است.

 

خباز در پاسخ به این سؤال که آیا خودتان تمایل به پذیرش مسئولیت استانداری خراسان رضوی را دارید یا نه؟ اظهار کرد: اگر من جواب این پاسخ شما را بدهم بدون شک شایعات دیگری آغاز خواهد شد ولی برای اینکه سوال شما را بی پاسخ نگذاشته باشم بازهم می گویم تاکنون کسی با من صحبت نکرده و قبل از مشخص شدن وضعیت!!! اظهار نظری نمی‌توان کرد.

وی همچنین در خصوص ماندنش در سمنان نیز افزود: در این مورد هم صحبتی نشده است.