14:22:38 - سه شنبه 19 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ استاندارسمنان به یک پرسش و پیچیده تر شدن معما!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: تاکنون هیچ فردی در خصوص پذیرش مسئولیت‌های جدید در دولت دوازدهم با من صحبت نکرده است.

به گزارش سمنان لاین محمد رضا خباز در گفت‌وگوبا ایسنا با بیان اینکه تاکنون برای پذیرش مسئولیت استانداری خراسان رضوی با من صحبت نشده است، افزود: هیچ کس در هیچ موردی با من صحبت نکرده است.

وی با اشاره به اینکه شایعات بسیاری در خصوص اینکه می‌خواهید استاندار خراسان و یا سمت دیگری را عهده دار شوید وجود دارد، افزود: جواب تمامی این شایعات فقط یک جمله هست و آن اینکه تاکنون هیچ شخصی برای هیچ مسئولیتی با من صحبت نکرده و تمامی این صحبت‌ها تنها شایعه است.

 

خباز در پاسخ به این سؤال که آیا خودتان تمایل به پذیرش مسئولیت استانداری خراسان رضوی را دارید یا نه؟ اظهار کرد: اگر من جواب این پاسخ شما را بدهم بدون شک شایعات دیگری آغاز خواهد شد ولی برای اینکه سوال شما را بی پاسخ نگذاشته باشم بازهم می گویم تاکنون کسی با من صحبت نکرده و قبل از مشخص شدن وضعیت!!! اظهار نظری نمی‌توان کرد.

وی همچنین در خصوص ماندنش در سمنان نیز افزود: در این مورد هم صحبتی نشده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان همشهری   سپتامبر 22, 2017  

  فقط دلسوز بودن وکاری را پیش نبردنکافی نیست در تقسیم اعتبات استانی سال ۱۳۹۶ به مرکز استان بزر گترین بی عدالتی صورت گرفت واین همه طرح نیمه کاره دراین شهرکه بعضی از آن ها مثل پل مومن آباد. که چهره این شهر را مخدوش کرده بی خیال از کنار آن گذشتن.. .

 2. احمدی از بیارجمند   سپتامبر 19, 2017  

  متاسفانه کسی تو استان رو خباز حسابی باز نمیکنه . چندین بار برای تجهیز درمانگاه بیارجمند و بیمارستان میامی به معاون ایشون مراجعه کردم ولی فقط حرف تحویل من دادن که علوم پزشکی شاهرود باید اقدام کنه ولی باز هم میبینیم تمام امکانات تو شاهرود متمرکز شده و هیچ کس به فکر ما نیست . اگه استاندار و معاونانش قدرتمند باشن رئیس علوم پزشکی شاهرود رو از سمتش بر ….تا دست از این …. برداره .

 3. محمد   سپتامبر 19, 2017  

  باید بپزیریم که خباز جزئ معدود استاندارانیه که با دلسوزی کار میکنه .
  نمیشه گفت بسیار موفق بوده ولی نسبت بهاستانداران قبلی یعنی آقایان وک…و ره… عملکرد قابل قبولی داشته و تا توانسته از حاشیه ها پرهیز کرده و بیشتر به خدمت رسانی به مردم پرداخته است . البته باید بپزیریم که بعضی از دیدگاههای سیاسی ایشان دستمایه حاشیه سازی های مطبوعات و شبکه های مجازی شده .
  مهمترین نکته در رفتار های جناب آقای خباز عمل واقعی به توسعه متوازن در سطح استان است و حرف تحویل مردم نمیدهد . جدای از مرزبندی های شرق و غرب و مرکز استان ایشان به توسعه همه جای استان پهناور سمنان می اندیشد و این قابل تقدیر است .