11:20:16 - دوشنبه 18 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزم جزم کاتب برای رونق منطقه ویژه اقتصادی گرمسار
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان درمجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی گرمسار برای رونق و راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

 

به گزارش سمنان لاین غلامرضا کاتب در گفت وگو با ایرنا افزود: زیرساخت آب و برق لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و فعالان اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در یکسال گذشته فراهم شده است، گرمسار از ظرفیت های قابل توجهی برای افزایش اشتغال و رونق کسب وکار برخوردار است و باید با برگزاری همایش های سرمایه گذاری، فعالان اقتصادی را برای راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان ترغیب کرد.
وی تصریح کرد: بیش از هزار واحد صنعتی و تولیدی در گرمسار و ایوانکی فعال است که می توان با توجه به زیرساخت های سرمایه گذاری برای افزایش اشتغال و رونق کسب وکار در این شهرستان کام برداشت.
کاتب اضافه کرد: ارایه تسهیلات رونق تولید از گام های موثر دولت برای بازگرداندن واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال به چرخه تولید بود و باید این اقدام مثبت برای سالهای اینده برای افزایش اشتغال و رونق کسب وکار در استان سمنان ادامه یابد.
نماینده مردم گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمبود آب یکی از مشکلات اساسی در اجرایی نشدن طرح های توسعه ای اقتصادی در استان سمنان است و باید با انتقال آب از حوزه های مختلف برای رفع این معضل اقدام کرد.
گرمسارغربی ترین شهرستان استان سمنان و دارای وسعت پنج هزار و 182 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 70 هزار نفر است، این شهرستان از شمال به دماوند، از غرب به ورامین، از شرق به شهرستان آرادان و از جنوب به کویر مرکزی محدودمی شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب