13:35:27 - دوشنبه 18 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دلیل جابجایی استانداران از زبان وزیر کشور: خودشان خواستند
کانال تلگرام سمنان لاین

وزیر کشور گفت: جابجایی استانداران بنا به درخواست خودشان و ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر در استان‎ها انجام می‎شود.
عبدالرضا رحمانی فضلی در بدو ورود به بندرعباس برای تودیع و معارفه استاندار هرمزگان افزود: برخی استانداران تمایل دارند در سایر دستگاه ها مشغول به کار و فعالیت شوند.

وی ادامه داد: تجربه های ارزنده ای در چهار سال گذشته در استان ها کسب شده و امید می رود به استانداران جدید منتقل شود و استاندارانی که تا قبل از این استاندار بوده اند از تلفیق این تجربه ها برای اداره بهتر استان ها استفاده کنند.

وی اضافه کرد: گام های موثری در چهار سال گذشته در هرمزگان برای توسعه و عمران برداشته شده که از آن ها در دوره جدید استفاده می شود.

تعیین استانداران پیشنهادى پس از بازگشت روحانى از آمریکا

سیدسلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور درباره موضوع انتخاب استانداران تا پایان شهریورماه، اظهار داشت: تاکنون 7 تن از استانداران به هیئت دولت معرفی شده و هر یک توانستند با حضور در جلسه دولت و ارائه برنامه‌های خود، نظر اعتماد هیئت وزیران را جلب کرده و فعالیت خود را در دولت دوازدهم آغاز کنند.

وی با اشاره به اهمیت نظرات تمامی اعضای دولت به خصوص رئیس‌جمهور در انتخاب استانداران، گفت: علی‌القاعده و براساس تاکیدات رئیس‌جمهور، معرفی استانداران پیشنهادی در جلسه‌ای با حضور رئیس‌جمهور انجام می‌گیرد که بر این اساس پس از بازگشت آقای روحانی از سفر به سازمان ملل سایر استانداران پیشنهادی به هیئت دولت معرفی خواهند شد.

سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: در ابتدای شروع به کار هر یک از استانداران، وضعیت استان در هریک از شاخص‌های توسعه یافتگی استان احصاء و در اختیار آنها قرار می‌گیرد و متناسب با برنامه‌های دولت دوازدهم اقدامات و عملکرد استان‌ها در دوره‌های شش ماهه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب