20:50:17 - پنجشنبه 14 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس سازمان گسترش :حضور پنج سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار/ فرماندار؛ رفع مشکل زیست محیطی منطقه ویژه گرمسار درحال پیگیری است!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی و اتمام زیر ساختی تا پایان امسال به حوزه صنعت و اشتغال کشور واگذار می شود .
به گزارش سمنان لاین از خبرگزاری صدا و سیما ، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جمع مدیران حوزه صنایع گرمسار روند اجرایی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و راهکارهای حضور و جذب سرمایه گذاران را بررسی کرد .
منصور معظمی پور افزود : پرونده حضور پنج سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در ماه های آینده نهایی می شود .
به گفته وی ، در بخش زیر ساختی ، اشتراک آب ، برق، گاز ، مخابرات و فعالیت گمرک نهایی شده است .
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت افزود : توسعه منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به دلیل قرار گرفتن در کنار پایتخت و تمایل سرمایه گذاران به حضور در این منطقه ، میسر است نباید این فرصت را از دست داد .
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار دو هزار هکتار وسعت دارد و در چهار سایت عملیاتی فعال خواهد شد .
غلامرضا کاتب ؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی به آمادگی کامل شهرستان گرمسارو منطقه ویژه اقتصادی گرمسار برای حضور سرمایه گذاران اشاره کردو گفت: پنل های تخصصی آشنایی سرمایه گذاران با منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و مزایای استقرار در آن برگزار خواهد شد .
داریوش طاهری فرماندار گرمسار هم از فعال شدن مرکز گمرک منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در آینده نزدیک خبردادو گفت : رفع مشکل جواز زیست محیطی این منطقه هم در حال پیگیری است!!؟؟

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب