12:39:55 - سه شنبه 12 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باحضور دکتراحمدهمتی افتتاح شد؛
بخش های آموزشی «دانشکده دندانپزشکی سمنان»
کانال تلگرام سمنان لاین

بخش های تخصصی آموزشی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، روز سه‌شنبه با صرف اعتبار 35 میلیار ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش سمنان لاین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفت و گو با ایرنا افزود: این بخش‌های تخصصی در قالب اضافه شدن 51 واحد، شامل بخش های کودکان، ارتودنسی، درمان ریشه دندان، ترمیم، پروتز، رادیولوژی، اتاق جراحی و لیزر است و ساخت و تجهیز بخش آموزشی دانشکده دندانپزشکی سمنان در طول 18 ماه و با 35 میلیار ریال هزینه به بهره برداری رسید.
مهدی شادنوش در حاشیه آیین افتتاح بخش تخصصی دندانپزشکی، با اشاره به این که دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سال 91 به بهره برداری رسید، خاطرنشان کرد: دوره آموزش تخصصی دندانپزشکی پنج ساله است و اولین گروه از دانشجویان در سال 96 دانش‌آموخته خواهند شد.
در آیین افتتاح این واحد در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، احمد همتی نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت.
دانشکده دندانپزشکی سمنان در بلوار 17 شهریور سمنان قرار داد و 160 دانشجو دارد، دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان حدود 2 هزار و 600 دانشجو در هشت دانشکده دارد که 2 رشته در مقطع کاردانی، 18 رشته در مقطع کارشناسی، 10 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 2 رشته در مقطع پزشکی عمومی، پنج رشته در مقطع دکتری و پنج رشته دستیاری را شامل می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب