20:45:14 - دوشنبه 11 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی آخرین وضعیت پروژه شعبه منطقه‌ای رویان مهدیشهر
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در سفر به سمنان ضمن دیدار با حسن رهایی رئیس جهاددانشگاهی استان از روند ساخت پروژه شعبه منطقه‌ای رویان در مهدیشهر بازدید کرد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا دکتر حمید گورابی در نشستی با رئیس جهاددانشگاهی استان با ابراز خرسندی از پیگیری‌های مسئولان جهاددانشگاهی استان در خصوص این پروژه اظهار کرد: تاکنون در جهاددانشگاهی استان سمنان تلاش زیادی برای اجرایی شدن این پروژه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های تحقیقاتی هزینه‌های زیادی دارند افزود: این هزینه‌ها ممکن است در کوتاه‌مدت بازگشت چندانی نداشته باشد لذا طرح‌های تحقیقاتی-پژوهشی باید از نظر بودجه‌ای در آغاز مورد حمایت ویژه قرار گیرند.

رئیس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی با اشاره به هزینه بالای تجهیزات آزمایشگاهی گفت: برای راه‌اندازی این شعبه نیاز جدی به تامین منابع اعتباری لازم برای خرید تجهیزات آن هستیم و تامین این منابع از سوی دولت و استان به تسریع در راه‌اندازی این پژوهشکده کمک شایانی خواهد کرد.

حسن رهایی رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان نیز ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی شدن این پروژه از اختصاص اعتبار بودجه 25 میلیارد ریالی به این پروژه در سفر دکتر روحانی به استان سمنان خبر داد و افزود: خوشبختانه مسئولان استان و از جمله استاندار سمنان بر اجرایی شدن این پروژه تاکید دارند.

وی با بیان اینکه این پروژه از پروژه‌های اولویت‌دار شهرستان مهدیشهر است خاطرنشان کرد: اقبال بالای مسئولان مهدیشهر و استان سمنان به اجرایی شدن این پروژه که از مطالبات مردم منطقه نیز هست، زمینه خوبی برای اجرایی شدن آن فراهم کرده است.

رهایی با اشاره به تعیین و تایید دو ماموریت ملی برای فعاليت مشترك پژوهشگاه رويان جهاددانشگاهي کشور و جهاددانشگاهي استان گفت: این ماموریت‌ها دربرگیرنده یک مرکز به‌نژاد دامی و یک مرکز درمانی-تحقیقاتی سرطان مبتی بر فرد است که طی قراردادی به امضای استاندار سمنان و رئیس جهاددانشگاهی کشور نیز رسیده است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب