خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/09/08 22:09
شناسه خبر : 21082

موفقیت آمیز بودن اجرای طرح آزاد راه حرم تا حرم

سمنان لاین – اجرای طرح آزاد راه حرم تا حرم برای افزایش رفاه حال مسافران جاده پر تردد تهران – مشهد موفقیت آمیز بوده است . به گزارش سمنان لاین از خبرگزاری صدا و سیما ، معاون وزیر راه وشهر سازی در نشست بررسی اجرای طر ح راه ارتباطی حرم تا حرم در محدوده شهرستان […] ...

سمنان لاین – اجرای طرح آزاد راه حرم تا حرم برای افزایش رفاه حال مسافران جاده پر تردد تهران – مشهد موفقیت آمیز بوده است .
به گزارش سمنان لاین از خبرگزاری صدا و سیما ، معاون وزیر راه وشهر سازی در نشست بررسی اجرای طر ح راه ارتباطی حرم تا حرم در محدوده شهرستان گرمسار گفت :  اجرای موفقیت آمیز این طرح می تواند راه توسعه در حوزه حمل و نقل جاده ای را هموارتر کند .
سید حسن میر شفیع با اشاره به فعالیت پیمانکاران بومی در اجرای طرح حرم تا حرم در استان سمنان افزود  : در اجرای این طرح در ورودی شهرهای مسیر باید ملاحظات بومی و منطقه ای لحاظ شود .
غلامرضا کاتب ، نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی هم گفت : طرح حرم تا حرم در کاهش ترافیک موثر است .
داریوش طاهری فرماندار گرمسار هم توجه به تسریع در روند تملک زمین های داخلی طرح را خواستار شد .
شایان ذکراست ادامه طرح حرم تا حرم از گرمسار به سمت سمنان بزودی بطور رسمی آغازخواهدشد هرچند طبق بازدید میدانی خبرنگارسمنان لاین بخشی از آن در حال اجرا میباشد.