21:45:50 - پنجشنبه 7 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق یک خواسته با هم صدا شدن مسئولین مرکزاستان ؛
طنین اندازشدن سوت قطارمحلی سمنان به مشهدمقدس
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – چهل و دومین نشست شورای مشورتی خانه مردم با حضور دکتر احمدهمتی ،فرماندارمرکزاستان ،رئیس شورای اسلامس شهرسمنان و معاون اداره کل راه آهن شمال شرق با موضوع پیگیری دلایل حذف قطارمحلی سمنان – مشهد برگزارشد.

رییس شورای اسلامی شهر سمنان  در این نشست  گفت :

مردم سمنان قطاری می خواهند که همانند گذشته از ایستگاه سمنان حرکت  و در مشهد توقف داشته باشد  و مردم از این حق و خواسته خود کوتاه نمی آیند.

وی با خطاب قرار دادن سلیمانی گفت :این را هم به شما و هم به مسئولین عالی رتبه راه آهن میگوییم عدم اجرای این خواسته ی مردم، موجب نارضایتی و خالی از پیامد نخواهد نبود.

سیادتی بیان داشت: دولت کار را به بخش خصوصی واگذار و خود نظارت دارد تا امکانات بیشتر و بهتری به مردم ارائه شود اما آنچه در راه آهن سمنان دیده می شود خلاف این موضوع است.

سیدعباس دانایی فرماندار مرکز استان نیز در این جلسه   تأکیدکرد:

دو راه پیش روی ما قراردارد  ، اول آنکه اداره راه آهن سمنان ارتقا پیدا نماید و یا مسئولین اختیارات قابل اجرا جهت مدیریت آن تفویض کنند تا دچار مشکلات در تصمیم گیری نباشیم.

دانایی همچنین خواستار تشکیل جلسه ای در اسرع وقت با حضور  مدیرعامل راه آهن کشور جهت رفع مشکلات و تأمین خواسته مردم سمنان شد.

دکتر احمد همتی نماینده ی مردم شریف شهرستان های سمنان،مهدیشر وسرخه   در ادامه نشست گفت :

واگذاری واگن ها به بخش خصوصی مشکلات عدیده ای را برای مردم شهرستان های سمنان مهدیشهر و سرخه ایجاد نموده که قطعا باید اصلاح شود و اگر این مهم صورت نگیرد چاره ای جزء پیگیری این موضوع از مسئولین بالاتر نخواهیم داشت.

نماینده ی مردم سمنان،مهدیشر وسرخه  اظهارداشت :

برای دفاع از حقوق  مردم یک مسئول باید شجاعانه دفاع نماید که متاسفانه در راه آهن سمنان این اتفاق نیفتاد لذا بایست این اهمال کاری جبران شود و مردم حوزه انتخابیه در برابر بی توجهی مسئولین راه آهن ساکت نخواهند نشست .

به گزارش خبرنگارسمنان لاین نهایتاً با پیگیری های صورت گرفته توسط دکترهمتی نماینده محترم و دانایی فرماندار سمنان در مذاکرات با سازمان مربوطه،  از اول مهرماه قطارمحلی سمنان مشهد مجددا راه اندازی خواهدشد.

شایان ذکراست این نشست هم مانند مابقی جلسات در دفترنماینده محترم (خانه مردم) تاپاسی از شب ادامه داشت .

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب