22:39:33 - چهار شنبه 6 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرمایه گذاری 55 میلیارد تومانی خیرانِ سلامت در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- مدیرعامل مجمع خیران سلامت استان سمنان گفت: از سال 87 تا کنون مجمع خیران سلامت استان حدود 550 میلیارد ریال در زمینه خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت سرمایه گذاری کرده اند.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا محمدابراهیم حمزه ای روز چهارشنبه در نشست مجمع خیران سلامت استان سمنان در دفتر امام جمعه این شهر افزود: این مجمع در سال 87 تشکیل شده است و با گذشت کمتر از یک دهه، این مجمع بیش از 550 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده اند.
وی تصریح کرد: ساخت یک بیمارستان 32 تختخوابی در آرادان، ساخت 6 درمانگاه شهری، 6 درمانگاه روستایی، ساخت خانه بهداشت و ساخت مراکز بهداشتی و درمانی و خرید 13 دستگاه دیالیز از جمله اقدامات این مجمع خیران سلامت سمنان است.
وی افزود: به دلیل کمک خیران حوزه سلامت در دامغان تحول بسیار بزرگی به وجود آمد و یک خیر بیش از 70 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات برای بیمارستان ولایت این شهرستان کمک کرد و در حال حاضر مرکز ام. آر. آی مجهز استان در دامغان قرار گرفته است.
حمزه ای ادامه داد: در طی این سال ها بیش از 2 هزار و 500 بیمار توسط کمک خیران حوزه سلامت درمان شده اند و حدود 30 میلیارد ریال جراحی انجام شده است که پزشکان هیچ گونه دستمزدی را دریافت نکرده اند.
مدیرعامل مجمع خیران سلامت استان سمنان افزود: شورای خیران سلامت در تمام شهرستان های استان تشکیل شده و سمنان یکی از استان های پیشرو در این زمینه است.
امام جمعه موقت سمنان نیز در این نشست گفت: خیران حوزه سلامت در استان سمنان خدمت رسانی خوبی انجام داده اند و تا کنون توفیقات زیادی در حوزه سلامت در استان به دست آمده است.
حجت الاسلام محمدباقرعبدوس افزود: خدمت رسانی به مردم دارای ارزش بسیار زیادی است، همه باید در مشکلات یاری رسان یکدیگر باشند و یکی از راه های اصلی ارتباط با خداوند خدمت به بندگان است.
در کشور ٧٥ هزار خیر سلامت وجود دارد.
مجمع خیران سلامت کشور تا پایان سال ٩٥ و با گذشت کمتر از یک دهه، ٥٠ هزار میلیارد ریال در بحث سلامت کمک و سرمایه گذاری کرده اند.
در این نشست انتخابات هیات مدیره و بازرسان برای دوره جدید مجمع خیران سلامت استان با حضور اسماعیل غنیان معاون هماهنگی امور استان های مجمع خیران سلامت کشور، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی امام جمعه سمنان و نماینده ولی فقیه در استان، محمد همتیان معاون استانداری و دیگر مسوولان استانی برگزار و درباره مباحثی مانند افزایش کمک خیران و توجه به مکان راه اندازی مراکز درمانی و ارزیابی و نیازسنجی در این زمنیه تبادل نظر شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب