21:14:27 - یکشنبه 3 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بمنظور تکمیل پل مومن آباد ؛
مسیر خروجی سمنان به سمت تهران در میدان قومس مسدود شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر کل راه و ترابری استان سمنان گفت: مسدود کردن میدان قومس در خروجی شهر سمنان به سمت تهران به منظور تکمیل تقاطع غیرهم‌سطح مومن‌آباد است و 20 روز آینده بازگشایی می‌شود.

به گزارش سمنان لاین سید عبدالمجید نژاد صفوی در گفت و گو با ایرنا افزود: با برطرف شدن تعارضات قانونی که برای تکمیل پل مومن آباد وجود داشت، از عصر روز شنبه 11 شهریور 96 میدان قومس در مسیر خروجی شهر سمنان به سمت تهران برای تکمیل طرح تقاطع غیرهم‌سطح مومن‌آباد مسدود شد.
وی اعتبار اجرای پل تقاطع غیرهم‌سطح مومن‌آباد را 60 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: عملیات بتن‌ریزی، دیوارکشی و آسفالت برای این تقاطع غیرهم‌سطح در این مدت اجرایی خواهد شد.
مدیر کل راه و ترابری استان سمنان به عملیات نصب جداکننده در محور شاهرود- مجن و توسکستان به طول 2.4 کیلومتر با هدف ایمن‌سازی این محور اشاره کرد و گفت: برای اجرایی شدن این طرح هشت میلیارد ریال هزینه شده است.
660 کیلومتر از بزرگراه 860 کیلومتری تهران- مشهد در استان سمنان واقع شده است و سمنان با 97 هزار و 491 کیلومتر مربع وسعت ششمین استان وسیع کشور است.
استان سمنان بیش از پنج هزار کیلومتر آزاداره، بزرگراه، جاده اصلی، فرعی و روستایی دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مجید   سپتامبر 4, 2017  

    سکوت موثرین سمنان در خصوص مسدود شدن مسیر ورودی غربی به شهر سمنان تاسف آور است ، اقدام اداره راه در قبال مرکز استان مغرضانه است …