خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/09/02 22:48
شناسه خبر : 20938

اجرای دو طرح توسعه با اشتغالزایی برای هزار نفر درنساجی کویرسمنان

سمنان لاین – با رفع مشکل آب واحد صنعتی نساجی در سمنان ، اجرای دو طرح توسعه این کارخانه با اشتغالزایی برای هزار نفر آغاز شد . به گزارش سمنان لاین ازخبرگزاری صدا و سیما، مسئولان واحد نساجی کویر سمنان با اجرای طرح بازچرخانی آب برای تصفیه خانه درون کارخانه ای توانسته اند مشکل آب […] ...

سمنان لاین – با رفع مشکل آب واحد صنعتی نساجی در سمنان ، اجرای دو طرح توسعه این کارخانه با اشتغالزایی برای هزار نفر آغاز شد .

به گزارش سمنان لاین ازخبرگزاری صدا و سیما، مسئولان واحد نساجی کویر سمنان با اجرای طرح بازچرخانی آب برای تصفیه خانه درون کارخانه ای توانسته اند مشکل آب این واحد را رفع و همزمان با اجرای طرح تصفیه خانه ، طرح توسعه 27 هزار تنی این واحد را آغاز کنند .

حسن کاردان رئیس هیات مدیره کارخانه نساجی کویر سمنان گفت : طرح بازچرخانی آب تا 90 درصد آب را به چرخه تولید باز می گرداند .

کاردان افزود : طرح توسعه کارخانه نساجی شامل بخش های نخ پنبه ، پارچه جین و واحد رنگرزی است و ظرفیت 40 تنی این واحد را افزایش می دهد .

وی افزود : این طرح توسعه زمینه اشتغال هزار نفر را فراهم می کند .

کارخانه نساجی کویر سمنان بزرگترین تولید کننده نخ پوشاک در ایران است و تمام نمره نخ های تولید شده در این کارخانه دارای برند جهانی است .

این کارخانه در چهار شیفت فعال و تولید کننده انواع نخ پنبه پلی استر و ویسکوز است .