21:41:09 - شنبه 2 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پدر بی‌رحم دختر یکساله‌اش را با مرگ موش کشت!
کانال تلگرام سمنان لاین

پدر بی‌رحم دختر یکساله‌اش را با مرگ موش کشت!

مرد جوان که در یک درگیری مرتکب قتل شده بود، با خوراندن مرگ موش به دختر یک ساله اش به زندگی او پایان داد.

با اعلام گزارش کلانتری ۲۶ رحمت درشیراز مبنی بر وقوع یک فقره قتل با سلاح سرد منجر به فوت مردی۳۴ ساله، کارآگاهان دایره پنجم اداره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی شیراز تحقیقات خودرا برای یافتن قاتل و علت وقوع قتل آغاز کردند.

یک روز پس از وقوع قتل، مسولان بیمارستانی در شیراز در تماس با پلیس از انتقال فردی به نام رامین توسط اور‍‍‍‍ژانس به بیمارستان خبردادند درحالیکه وی از ناحیه گردن؛ سینه و دست‌ها با چاقو دچار جراحات شده بود.

با حضور ماموران و پس از انجام مراقبت‌های لازم درمانی و ترخیص از بیمارستان رامین به پلیس آگاهی انتقال داده شد که در تحقیقات به قتل مهدی با استفاده از چاقو اقرارکرد.

رامین پس از آنکه لب به اعتراف گشود در خصوص انگیزه قتل مهدی گفت:حدود یک سال قبل با مقتول اختلاف داشته و توسط مقتول مجروح شده است و به تلافی اقدام مهدی، از او انتقام گرفتم و روز حادثه با چاقو او را زدم.

در ادامه تحقیقات با اعترافات متهم یک قبضه کارد آشپزخان از متهم کشف و ضبط شد.

طبق اعلام پلیس آگاهی شیراز، گزارش اولیه کلانتری ۲۶ رحمت از احتمال مشارکت برادران رامین در قتل مهدی حکایت داشت، که در این مرحله کارآگاهان، سه نفر از برادران متهم را احضار و مشخص شد که هیچگونه نقشی در قتل مهدی نداشته اند و قتل توسط رامین به تنهایی صورت گرفته است.

رامین قاتل انتقامجو در ادامه رسیدگی به پرونده اش این بار پرده از راز دیگری برداشت و گفت: پس از قتل مهدی سایه مرگ و اعدام را بالای سر خود دیدم و در این مدت آوا دختر یکساله ام را مجسم می‌کردم که چگونه با یتمی و بدون داشتن پدر زندگی خواهد کرد و تصممیم گرفتم برای اینکه آوا بدون پدر بزرگ نشود دخترم رابه قتل برسانم و خودم نیز خودکشی کنم.

متهم در خصوص نحوه قتل آوای یکساله گفت: با خرید مرگ موش و محلول کردن آن در آب سم را کم کم به دهان دخترم ریختم و آوا هم تمام سم موش را خورد و هنگامی که آوا جان داد. با تیغ موکت بری خودم را از ناحیه گردن؛ سینه و دست‌ها مجروح کردم که با تماس افراد رهگذر به بیمارستان منتقل شدم.

در ادامه جسد آوا کشف و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس اگاهی شیراز قرار گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب