12:43:46 - شنبه 2 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم شفافیت مالی باشگاه، قریب را از باشگاه استقلال فراری داد!
کانال تلگرام سمنان لاین

محمد حسین قریب که به عنوان رییس هیئت مدیره استقلال معرفی شده بود بعد از غیبت در چند جلسه بالاخره امروز استعفای خود را به وزارت ورزش اعلام کرد.
عدم شفافیت مالی باشگاه، قریب را فراری داد!
محمد حسین قریب که به عنوان رییس هیئت مدیره استقلال معرفی شده بود بعد از غیبت در چند جلسه بالاخره امروز استعفای خود را به وزارت ورزش اعلام کرد.
همانطور که پیش‌بینی می شد دلایل استعفای قریب حول پایه‌های اقتصادی استقلال و مخارج این فصل آبی‌ها بود. قریب در مصاحبه‌ای که با فارس داشته علت‌ استعفایش را اینطور توضیح داده: «با ورود به باشگاه و استعلامی که از بودجه گرفتم اتفاقاتی افتاد که فکر آن را نمی‌کردم. بحث اول انباشت بدهی‌ها بود که نزدیک ۱۱۰ میلیارد تومان باشگاه بدهکار است و ۲۵ میلیارد بدهی مالیاتی هم دارد. طبعا این فرصت را برای من فراهم نمی‌کند. ضمن آنکه من گزارش مالی سال جدید را که گرفتم متوجه شدم باشگاه کسر بودجه‌ای اساسی دارد و روی هم رفته احساس کردم زمینه حضور و فعالیتم فراهم نیست و باید به کار روزمره پرداخت که این کار من نیست. تشخیص دادم کار روزمره را عزیزان دیگر انجام بدهند.»
پیش از این هم از طرف رسانه‌های مختلفی هشدار داده شده بود که با مدل مدیریتی رضا افتخاری و پندار توفیقی هم بدهی‌های استقلال انباشته‌تر شده و هم بودجه‌ فصل پیش خورد شده و استقلال برای ماه‌های پیش رو آهی در بساط ندارد. این اتفاقات که می‌تواند حتی فاجعه‌ای در فوتبال ما باشد به سادگی از طرف وزارت ورزش و هیئت مدیره استقلال نادیده گرفته شده و قریب هم که احساس وظیفه می‌کرده به دلیل آن که توجه‌ای به خواسته‌هایش نشد و اوضاع را سیاه‌تر از حد معمول دیده رفتن را به ماندن و تماشا کردن قربانی شدن استقلال ترجیح داد.
حالا یکی از مدیران نزدیک به وزارت ورزش از استقلال تهران رفت تا وضعیت مقداری خطرناک شود. اصولا وقتی فرد آرامی چون دکتر قریب استعفا می دهد باید متوجه شد که وضعیت چندان هم رضایت بخش نیست.
زمانی به تنهایی می تازد؛
به نظر ميرسد كابوس «حسن زمانی» قرار نيست براي عليرضا منصوريان به پايان برسد. اين عضو هيات‌مديره استقلال مدتهاست كه در قامت منتقد تمام عيار عليمنصور ظاهر شده و بي‌پروا عليه اين مربي مصاحبه مي‌كند.
زماني كه اين روند را از اوايل فصل گذشته آغاز كرده بود، همچنان به انتقادهاي تند و تيزش از منصوريان ادامه مي‌دهد. بعد از پايان همين جلسه اخير هيات‌مديره استقلال هم زماني تنها عضو هيات‌مديره بود كه به آشكارترين شكل ممكن عملكرد منصوريان را زير سوال برد و مدعي شد اگر او در دو بازي آينده نتيجه نگيرد، حتما مربي درجه يك خارجي به جاي وي استخدام خواهد شد! مواضع زماني در اين زمينه آنقدر تند و تيز و عجيب بود كه حتي بين او و افتخاري هم جدل لفظي به وجود آمد و مديرعامل استقلال ناچار شد بگويد: «زماني و غير زماني ندارد، من سخنگوي استقلال هستم!» با اين همه اما به نظر مي‌رسد زماني گام به گام به اجراي خواسته‌اش نزديك مي‌شود و اگر استقلال هر دو بازي بيرون خانه‌اش را برابر گل‌گهر سيرجان و پارس جنوبي جم نبرد، هيچ بعيد نيست عليمنصور از اين باشگاه رفتني شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب