12:07:06 - شنبه 2 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایستگاه اداره کل راه آهن شمالشرق (شاهرود) با اعتبار « 2 میلیارد تومان» تعمیرات اساسی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل راه آهن شمالشرق(1) گفت: امسال با 6میلیاردتومان اعتبار11طرح عمرانی در حوزه این اداره کل انجام شد.

 

به گزارش سمنان لاین فرشاد زادخور در گفت و گو با ایرنا، افزود: ساختمان های مسافری در 10 ایستگاه اداره کل راه آهن شمالشرق (1) با اعتبار حدود 2 میلیارد تومان تعمیرات اساسی شده است.
وی با اشاره به اصلاح روشنایی ایستگاه دامغان با اعتبار 23 میلیون تومان، اضافه کرد: تامین، حمل و نصب دیوار پیش ساخته بتنی ایستگاه های سمنان و دامغان نیز هر یک به طول یک هزار و 500 متر و در مجموع با اعتبار حدود 11 میلیارد ریال ٬از دیگر اقدامات این اداره کل است.
زادخور با بیان اینکه اجرای ‘ اسلب تراک ‘ به طول 2 کیلومتر 2 میلیارد تومان هزینه در بر داشته، یادآور شد: بهینه سازی تاسیسات برقی ایستگاه های طول خط هم با اعتبار 74 میلیون تومان انجام شده است .
وی به بازسازی 15 واحد مسکونی سازمانی در شهرهای سمنان، دامغان و شاهرود هم اشاره داشت و افزود: ساخت نمازخانه، وضوخانه و سرویس بهداشتی ایستگاه امروان نیز به مساحت سه هزار و 500 متر مربع و با اعتبار یک میلیارد تومان اجرا شده است.
زادخور یادآور شد: بهره برداری از سیستم آب رسانی خطوط ایستگاه شاهرود به طول یک هزار و 500 متر و با اعتبار 66 میلیون تومان و همچنین محوطه سازی ایستگاه شاهرود به مساحت پنج هزار متر مربع و با اعتبار 249 میلیون تومان امسال انجام شده است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. تبیانیان   سپتامبر 11, 2017  

  ایستگاه راه آهن سمنان از مطالبات جدی مردم شهرهای سمنان مهدیشهر و سرخه بود که با پیگیری زیاد مسئولین شهرسمنان احداث شد ، و وظیفه ای بود که راه آهن شمال شرق 1 پس از اتلاف وقت آن را عملیاتی نمود

 2. حسین   سپتامبر 9, 2017  

  جناب ناشناس لازم نیس هوچی گری و سرو صدا کنی

  اولا شما یه سر به هر دو ایستگاه بزن (سالن مسافربری) وبعد ببین چقدرباهم تفاوت داره، ادم فقط از کنار این دوتا لایستگاه رد شده باشه میبینه، سالن سمنان از شاهرود بهتر نباشه بدتر نیست، اینجوری با اعداد بازی نکن
  دوما ایستگاه شاهرود تنها چیزی که نسبت به سایر ایستگاه اضافه داره و طبیعی هم هست (مدیریت راه اهن تهران مشهده و وسط مسیر و مدیریت مسیر رو به عهده داره) زیرساختها و سالن تعمیرات و تجهیزاته، وگرنه در سایرموارد امکانات ایستگاهها مناسبه

  سوما ایجاد پله برقی برای همه ایستگاه ها در دستور کار راه اهن شمال شرق هست، منتها این که یه مقدار عقب جلو شده برای سمنان تشریفات اداری و مزاید ه و این چیزهاست

  اگه با سطح منطق شما بخایم پیش یریم باید این سوال رو جواب بدی

  کدوم استان هست که پرجمعیت ترین شهرستانش مرکزاستان نشد و در حق بزرگترین شهرستانش ظلم شد؟؟؟
  کدوماستان هست که بودجه یه استان رو تو یک شهر و حومه اش هزینه کردند و رشد چند برابر جمعیت براش ایجاد کردن تا بتونن مرکز اتسان بودنشو توجیه کنند در حالیکه سایر شهرها رو به لحاظ زیرساختی و امکانت عق مونده نگه داشتن؟!!!!

  کسی بخواد فریاد عدالتخواهی و ضد ظلم بزنه اون شما سمنانی ها نیستسن مگه اینکه بخواین همچنان خودتونو به خواب بزنین، پیشنهاد میکنم برو تاریخ و امار های این استان در 30 سال گذشته رو بررسی کن

 3. حسین   سپتامبر 3, 2017  

  خوبه یاداوری بشه که ایستگاه سمنان با سه میلیارد تومان از نو ساخته شد و نه بازسازی!
  لینک خبر سمنان لاین
  http://semnanline.com/2017/03/08/14635/

  سایر امکانات برای ایستگاه سمنان هم میاد و وظیفه اداره کل راه اهنه که بده، البته این اداره کل مثل ادارت کل استانی دیگه نیست که فقط برای یک شهر و حومه اش باشه، مثال این مورد هم بازسازی و بهبود امکانات ایستگاه دامغان درچند ماه گذشته است
  لینک خبر سمنان لاین به عنوان مستند
  http://semnanline.com/2017/08/29/%d8%a7%d8%ad%d8%af%d8%a7%d8%ab-%d8%b2%db%8c%d8%b1%da%af%d8%b0%d8%b1-%d9%88-%d8%aa%d8%ac%d9%87%db%8c%d8%b2-%d8%a2%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d9%82/

  در پایان خیالتون راحت، اگه ایستگاه شاهرود بازسازی میشه (همه بازسازی از نوع دولتی رو دیدیم) برای سمنان از نو یک ساختمان جدیدی و زیبا ساخته میشه، اگه یه چیز به شاهرود بدن به سمنان بهترشو میدن ولی خوب دوستان علاقه خاصی به سروصدا دارن….

  • ناشناس   سپتامبر 5, 2017  

   دوست عزیز اگه باز سازی یک ایسگاه دو میلیارد تومان هزینه برمی داره باید بدونید ارزش اون ایستگاه حداقل ده برابر اون یعنی 20 میلیارده. چون هزینه تعمیر و نگهداری و بازسازی حدود 10 درصد ارزس هر ساختمون در نظر گرفته میشه.
   خدا رو شکر که خودتون با ارقام و اعداد خودتون اثبات کردید که ارزش فعلی ایستگاه راه آهن شاهرود 20 میلیارده و ارزش ساختمون استگاه به قول شما نوساز سمنان فقط 3 میلیارد تومانه. یعنی هزینه ای که برای ایستگاه شاهرود شده حداقل 3 و نیم برابر استگاه سمنان مظلومه.
   تازه این فقط مربوط به ایستگاه شاهروده و سایر زیرساختهای لازم نظیر ساختمانهای جانبی و… رو در نظر نگرفتیم.
   راستی رفیق یه پیشنهاد.
   اسم تنها مرکز استانی که ایستگاه راه آهن داره ولی پله برقی نداره رو میدونید چیه؟
   اسم تنها مرکز استانی که تموم شهرستانهایی که ازشون راه آهن میگذره و پله برقی دارند ولی خود مرکز استان ایستگاهش پله برقی نداره رو میدونید چیه؟؟؟؟
   اسم این مرکز استان مظلومو بگید و جایزه بگیرید از من.
   راستی یه سول دیگه
   تنها مرکز استانی که قطار محلی داشت ولی الان تموم شهرستانهاش از گرمسار و دامغان گرفته تا شاهرود قطار محلی دارند ولی خودش قطار محلی نداره رو بگید و بازهم از من جایزه بگیرید.
   راستی جایزه تمشک طلایی مظلومیت هم تعریف شده که قراره به مسیولین مظلوم ترین مرکز استان ایران تقدیم بشه .