23:16:01 - پنجشنبه 31 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح سالن شقایق با حضور معاون وزیر علوم؛
تکمیل 4 طرح «دانشگاه دامغان» با اعتبار 20 میلیاردتومان
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس دانشگاه دامغان گفت: چهار طرح عمرانی این دانشگاه به ارزش 200 میلیارد ریال در حال ساخت و تکمیل است.

به گزارش سمنان لاین عبدالعلی بصیری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: از چهار طرح عمرانی در حال تکمیل دانشگاه دامغان، سالن ورزشی شقایق با اعتبار هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه دامغان، آماده بهره برداری است و سه طرح باقیمانده در صورت تکمیل در دهه فجر 96 به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس دانشگاه دامغان ادامه داد: این چهار طرح شامل ساختمان دانشکده زیست‌شناسی، دانشکده مهندسی، سالن ورزشی شقایق و سالن همایش در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع است.
وی اضافه کرد: سالن ورزشی شقایق دانشگاه دامغان در زمینی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع شامل ٨00 متر مربع سالن اصلی و 400 متر سالن های جانبی، روز پنجشنبه 9 شهریور با حضور عسگری ابیانه، معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به بهره برداری خواهد رسید.
بصیری عنوان کرد: در حال حاضر تعداد پنج هزار و 500 دانشجو در 70 رشته و گرایش در این دانشگاه تحصیل می کنند و 152 عضو هیات علمی این دانشگاه هستند که شامل چهار استادتمام و 24 دانشیار است.
بصیری، به ظرفیت خوابگاهی دانشگاه دامغان اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر این دانشگاه دارای هشت خوابگاه دولتی است که پنج خوابگاه دخترانه دارای یک هزار ظرفیت و سه خوابگاه پسرانه دارای ٨00 نفر ظرفیت است.
رئیس دانشگاه دامغان اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های این فضای آموزشی و زیرساخت های موجود، میزان ظرفیت پذیرش دانشجو برای سال جدید تحصیلی این دانشگاه یک هزار و 300 نفر دانشجو است.
دانشگاه دامغان دارای 5٨ آزمایشگاه، 1٨ کارگاه، یک خانه ریاضی و یک لابراتور زبان است و در بحث تحقیقاتی و پژوهشی جایگاه 34 کشور را داراست.

به گزارش سمنان لاین سالن ورزشی دانشگاه دامغان با نام”شقایق‌”با حضور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید. این سالن ویژه دانشجویان دختر است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب