21:44:10 - چهار شنبه 30 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جاعل مدارک پزشکی در سمنان بازداشت شد!
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان در تشریح این خبر گفت: در بررسی پرونده های متشکله در معاونت وظیفه عمومی استان جهت معافیت پزشکی مشمولان فردی که اقدام به جعل اسناد پزشکی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ “حسن رستمیان” معاون وظیفه عمومی استان ادامه داد : در بررسی مدارک پزشکی مشمولان متقاضی معافیت سربازی ، کارشناسان معاونت وظیفه عمومی استان به یک مورد مشکوک شده و با استعلام از مرجع صادر کننده مدرک ، جعلی بودن آن اثبات شد.

سرهنگ رستمیان افزود: پس از مشخص شدن جعلی بودن مدرک ، مشمول به معاونت دعوت و در بازجویی اولیه در حضور کارآگاهان پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف و اعلام کرد برای گرفتن این مدرک جعلی به فردی در تهران مبلغ ۲۴۰میلیون ریال پرداخت کرده است.

معاون وظیفه عمومی استان افزود : با تکمیل شدن مدارک و شناسایی فرد جاعل ، ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مرجع قضایی فرد جاعل دستگیر و برای پیگیری و تکمیل پرونده ، این فرد به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی بابیان اینکه تحقیقات پلیس در این پرونده همچنان ادامه دارد به مردم توصیه کرد: در صورت مواجهه با افرادی که با دادن وعده‌هایی مانند دریافت کارت معافیت یا مدارک پزشکی ، به دنبال کلاه‌برداری هستند، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب