14:28:44 - سه شنبه 29 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بزودی آغاز می‌شود؛
ساخت آزادراه حرم تا حرم گرمسار- سمنان با اعتبار هزار میلیارد تومان
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش  سمنان لاین ازایرنا محمدرضا خباز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان گرمسار و آیین افتتاح 51 طرح در سالن بخشداری ایوانکی به مناسبت هفته دولت، افزود: این طرح بزرگترین زیرساخت و توسعه استان سمنان با تردد سالانه 20 میلیون نفر را فراهم می کند.
وی بیان داشت: 100 سرمایه گذار خارجی به زودی برای بررسی شرایط سرمایه گذاری سه منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، دامغان و سمنان در همایشی حضور می یابند تا زمینه سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان به منظور توسعه محقق شود.
خباز با بیان این که از 17 وزیر پیشنهادی 12 وزیر با اعتماد بیش از 200 رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزارت رسیدند که نشان از وحدت بین مردم، مجلس و دولت است.
وی به سرمایه گذاری بخش خصوصی به میزان هفت هزار و 151 میلیارد تومان در قالب تفاهم‌نامه‌های مختلف در برگزاری هشت همایش سرمایه‌گذاری اشاره کرد و گفت: این قراردادها از دستاوردهای برجام است .
خباز افزود: 75 درصد از درآمد نفتی صرف هزینه‌های جاری کشور می‌شود و تنها 25 درصد درآمدها به هزینه های عمرانی اختصاص پیدا می کند و نیاز به ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای توسعه و پیشبرد اهداف طرح‌های مختلف داریم.
استاندار سمنان، با اشاره به این که در هفته دولت در استان 487 طرح با صرف اعتبار 310 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد، خاطرنشان کرد: این تعداد طرح منجر به اشتغال برای750 نفر می شود.

به گزارش سمنان لاین استاندار سمنان گفت: آزادراه حرم تا حرم در مسیر گرمسار به سمنان با اعتبار یک هزار میلیارد تومان،  با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به زودی آغاز می‌شود.

وی با اشاره به این که در دهه فجر سال گذشته 726 میلیارد تومان طرح های عمرانی و اقتصادی افتتاح شد، افزود: در سال 96 با حضور رییس جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر نیرو 962 میلیارد تومان طرح افتتاح شد که در مجموع با طرح‌های هفته دولت به هزار و 272 میلیارد تومان رسید.
استاندار سمنان با اشاره به اینکه دغدغه تولیدکنندگان در استان در بخش های تسهیلاتی و تامین آب و برق باید بر طرف شود، بیان داشت: از 450 میلیارد تومان پرداخت تسهیلات برای رونق تولید 250 میلیارد تومان سهم شهرستان گرمسار بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب