13:29:47 - سه شنبه 29 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
(تصاویر) “کامران سوسک”به دام افتاد
کانال تلگرام سمنان لاین

مرحله جدید طرح پاکسازی نقاط آلوده توسط نیروهای کلانتری طاق بستان و با حضور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه و بازپرس ویژه مواد مخدر دادسرای عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه از ظهر دوشنبه کلید خورد.
 هدف اول ‘کامران سیسرگ'(سوسک) متهم معروف بود که پرونده سیاهی در زمینه فروش مواد مخدر، شرارت و تجاوز به عنف دارد اما گویا متهم از آمدن پلیس بو برده بود زیرا تمام مواد جاسازی شده داخل خانه را منتقل کرده و در رفته بود.
خانه ای در محدوده پل ولایت به دوربین مدار بسته تجهیز بود تا هرگونه ترددی از نظر متهم دور نماند.
هرچند ماموران نیروی انتظامی موفق به کشف چیزی در منزل او نشدند اما خانه او را با حکم قضایی پلمپ و به نفع دولت مصادره کردند.
البته گویا این تنها خانه کامران سوسک نبود چرا که در پاکسازی خانه های بعدی مشخص شد که آنها هم یا متعلق به او هستند یا تحت نظر متهم اقدام به توزیع و فروش مواد مخدر می کنند.
در ادامه عملیات که با همکاری خوب برخی اهالی محل و اطلاعات آنها انجام شد، مقادیری مواد مخدر از نوع هروئین کشف شد که بسته بندی و آماده فروش بودند.
کامران سوسک که گویا در محل حضور داشت و از دور در حال رصد اوضاع بود، به کمک برخی اهالی شناسایی شد و در یک غافلگیری و تعقیب و گریزی کوتاه به دام ماموران ناجا افتاد.
وقتی اهالی محل دستبند قانون را بر دستان متهم دیدند، کمی از ترس‌شان ریخت و شروع به افشاگری درباره اتهاماتش کردند؛ فروش مواد مخدر، شرارت و تجاوز به عنف برخی از اتهاماتی بودند که به گفته همسایگان رنج دیده کامران، بارها از سوی او تکرار شده بود و کسی جرات پیگیری نداشت.
آنها ابراز امیدواری کردند که متهم دیگر به این محله برنگردد و دستگاه قضایی با قاطعیت با او برخورد کند. در این محدود سه متهم دیگر هم دستگیر شدند و هفت خانه نیز تعطیل و به نفع دولت مصادره شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب