12:41:32 - دوشنبه 28 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح طرح های اداره کل راه استان ؛
افتتاح باند دوم مسیر شاهرود- آزادشهر / لکه گیری محور سمنان- گرمسار به طول 14 و نیم کیلومتر!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل راه و ترابری استان سمنان گفت: میزان سرمایه گذاری در حوزه راه های استان در چهارسال فعالیت دولت یازدهم به 16 هزار و 450 میلیارد ریال رسیده ورشد16.5 برابری را نشان می دهد.

به گزارش سمنان لاین سید عبدالمجید نژادصفوی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، درباره طرح های این اداره کل در هفته دولت، بیان کرد: قطعه سوم باند دوم محور ایوانکی- آبسرد به طول 6 و نیم کیلومتر و با اعتبار 50 میلیارد ریال در این هفته به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به بهره برداری از طرح تکمیل روشنایی طولی و گردنه های برفگیر گرمسار-چنداب به طول 6 کیلومتر و با اعتبار 6 و نیم میلیارد ریال، افزود: چهار خطه کردن محور گرمسار- آرادان به طول سه کیلومتر و با اعتبار 58 میلیارد ریال و اجرای روکش آسفالت گرم و درزگیری و لکه گیری محور سمنان- گرمسار به طول 14 و نیم کیلومتر و با اعتبار 25 میلیارد ریال از دیگر طرح های قابل افتتاح استان در هفته دولت است.
مدیر کل راه و ترابری استان سمنان احداث باند دوم مسیر شاهرود- آزادشهر به طول 10 کیلومتر و با اعتبار 100 میلیارد ریال را نیز از دیگر طرح های قابل بهره برداری این اداره کل برشمرد و گفت: احداث واریانت اصلاحی ابراهیم آباد- میامی، بهسازی و روکش آسفالت محور بکران- پل ابریشم و همچنین تعریض و اجرای روکش آسفالت گرم و حفاظتی محور بیارجمند – خانخودی به همراه چندین طرح دیگر، در هفته دولت افتتاح می شود.
نژادصفوی با بیان اینکه برای پروژه های قابل افتتاح هفته دولت در مجموع 600 میلیارد ریال هزینه شده، اضافه کرد: عملیات اجرایی چهار طرح با اعتبار 14 هزار و 125 میلیارد ریال نیز آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: ساخت قطعه گرمسار- سمنان آزادراه حرم تا حرم (شایان ذکر است آزادراه حرم تا حرم یک پروژه و طرح ملی میباشد که فقط و فقط در محدوده استان سمنان قرار گرفته است) باند دوم محور دامغان- معلمان- جندق، تقاطع غیر همسطح گلوگاه در محور شاهرود- میامی و بهسازی محور خانخودی- اسبکشان در این هفته آغاز می شود.
همچنین اداره کل راه و ترابری استان سمنان طرح هایی با اعتبار 880 میلیارد ریال در دست اقدام دارد. 403 میلیارد ریال از پروژه های اقتصاد مقاومتی این اداره کل نیز به تصویب رسیده و تاکنون 100 میلیارد ریال از آن هزینه شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. m   آگوست 28, 2017  

    … حد فاصل درجزین به مهدیشهر با گذشت چند سال نه تعریض میشود ؟؟؟؟؟؟؟ نه آسفالت ؟؟؟؟ حداقل آسفالت 30 سال قبل آن لکه گیری کنید ؟؟؟؟؟ چه زمانی اداره راه کل میخواهد به فکر پل های تاریخی مومن آباد ، پل زنگ زده شهرک صنعتی سمنــــان ، اقدام لاک پشتی دردوبانده شدن جاده سمنــــــان به فیروزکوه ، جاده سمنــــان به معلمان ، دسترسی به مازندران از محدوده شهمیرزاد به دوآب و …. باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟